Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У Запорізькій області ситуація з постачанням газу і води суттєво не змінилась
Поделиться

Через активні бойові дії в регіоні не вдається кардинально вирішити питання з блакитним паливом та водою

За минулу добу аварійні бригади відремонтували газопровід в місті Оріхів. При цьому лишається кілька населених пунктів в Запорізькій області, куди поки неможливо подати блакитне паливо. Схожа ситуація з водопостачанням.

— Минулої доби у місті Оріхів усунуто завдані раніше того ж дня внаслідок обстрілу пошкодження розподільного газопроводу низького тиску, — зазначають у Запорізькій обласній військовій адміністрації. — Через ведення бойових дій та недопуск до місць пошкоджень проводити аварійно-відновлювальні роботи у інших населених пунктах області не має можливості. Загалом по області без газопостачання знаходиться майже 81 тис.  абонентів у 108 населених пунктах області.

Крім того, нагадують в ЗОВА, відключені від блакитного палива 48 населених пунктів Бердянського та Мелітопольського районів. Причина в пошкодженні магістрального газопроводу на території Донецької області, де зараз точаться запеклі бої.

Без водопостачання на кінець червня лишаються: місто Гуляйполе та прилеглі села Пологівського району, смт Степногірськ та села Василівського району, місто Пологи.

— Внаслідок обстрілів у місті Оріхів та прилеглих сільських населених пунктах Пологівського району пошкоджено водопровідні мережі, артезіанські свердловини та інші споруди,  — уточнюють у військовій адміністрації.  — Також внаслідок бойових дій пошкоджено каналізаційні очисні споруди, які приймають стоки м. Василівка та смт Степногірськ Василівського району. Стоки без очищення скидаються до річки Карачокрак і далі потрапляють у річку Дніпро.

Читайте також: В окупованому місті Запорізької області рашисти готуються вивозити морем награбоване зерно — відео

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей