Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У Запорізькій області шукають роботу 14 тисяч безробітних
Поделиться

Служба зайнятості закликає роботодавців відновлювати бізнес та повідомляти про наявні вакансії

У центрах зайнятості Запорізькій області станом на 1 квітня на обліку перебувало 14,2 тис. безробітних. Протягом січня-березня за сприяння служби зайнятості роботу знайшли 3,1 тис. осіб, в тому числі 2,7 тисячі безробітних. Про це повідомляє Запорізька обласна служба зайнятості.

З початку року 197 безробітних пройшли професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації. Ще 594 осіб брали участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Загалом за січень-березень скористались послугами та отримали виплати 20 тисяч безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості. Це на 37,6% менше тогорічного показника.

— Наша головна мета в ці складні часи — максимально допомогти громадянам, які залишились без роботи та потребують допомоги держави. Звертаємось до роботодавців, які продовжують або відновлюють свій бізнес: надавайте інформацію про наявні вакансії. Наша спільна мета – знайти роботу кожному українцеві! Для спрощення процедури надання вакансій роботодавці можуть робити це через наш чат-бот @DCZWorkNowBbot, ми одразу її опублікуємо та почнемо підбір кандидатів, — повідомила керівник Запорізької обласної служби зайнятості Ірина Дуднік.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, як працює велике підприємство Запоріжжя в умовах війни. Комбінат «Запоріжсталь» частково почав працювати — як зміниться його робота в нових умовах, пов‘язаних з війною.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.


Комментарии читателей