Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Події, Фоторепортаж
У Запорізькій області росіяни знищили приміщення виправної колонії
Поделиться

Російські військові в черговий раз вдарили по Оріхову, Малій Токмачці та Преображенці

В Оріхові окупанти зруйнували будинки та подвір’я мирних мешканців. В житлових помешканнях повибивало вікна, погнуло двері, також пошкоджені стелі та стіни. В деяких домах повністю зруйновано дахове покриття. Від розриву ворожих снарядів пошкоджені гаражні приміщення, деякі з них повністю вигоріли.

Російські військові в черговий раз вдарили по Оріхову, Малій Токмачці та Преображенці

обстріли
Також вчора надійшла інформація від заявників про наслідки обстрілу Оріхівської виправної колонії У Малій Токмачці. Ворог поцілив по двом приміщенням, внаслідок чого вони були повністю знищені.

Російські військові в черговий раз вдарили по Оріхову, Малій Токмачці та Преображенці

Окрім цього, відучора, поліцейські задокументували факт ще одного зруйнованого будинку у селі Преображенка Пологівського району. До правоохоронців звернувся місцевий житель. Чоловік повідомив, що впродовж деякого часу його не було вдома. Вчора він приїхав до рідного села та побачив, що його будинку більше не має — залишилися одні руїни. Про ці випадки повідомили у пресслужбі Запорізької обласної військової адміністрації.

обстріли

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що село Кам’янське Василівського району щодня потерпає від ворожих обстрілів. Окупанти нещадно гатять по об’єктах інфраструктури та будинках мирних жителів.

У результаті постійних обстрілів повністю зруйнована медична амбулаторія села Кам’янське. Будівля не підлягає відновленню. Руїни медзакладу потрібно лише зносити. Як зараз виглядає амбулаторія, дивіться тут.

Також у Кам’янському ворожий обстріл пошкодив унікальний навчальний заклад — школу-інтернат для дітей з вадами слуху. Тут навчались та проходили реабілітацію діти з особливими освітніми потребами.

Читайте також: Жителям міста Запорізької області, по якому постійно гатить ворог, роздають хліб та ліхтарі для бомбосховищ

Читайте наші новини на сайті zprz. city


Комментарии читателей