Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Україна
У Запорізькій області росіяни "косять" від служби, на Херсонщині - спалюють тіла своїх вбитих
Поделиться

Російські окупанти примушують українських лікарів виписувати фіктивні довідки

У тимчасово окупованому місті Токмак Запорізької області російські загарбники стали частіше звертатися до місцевих лікарів. Окупанти вимагають видати їм довідки про неспроможність продовжувати військову службу за станом здоров’я. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

При цьому для лікарів виникає подвійна загроза. У разі відмови надати довідку – рашисти погрожують розправою. А в разі видачі фіктивного документу — неприємності обіцяє окупаційна комендатура. Через це деякі лікарі були змушені звільнитись та евакуюватись на підконтрольну Україні територію.

Не склалися в окупантів відносини з молоддю Запорізької області, яка проживає на тимчасово окупованих ворогом територіях. Студенти Таврійського агротехнологічного університету ім. Моторного (Мелітополь) ігнорують запрошення на навчання від насадженого окупантами керівництва. Близько 95% слухачів висловили бажання продовжити навчання лише в тому разі, якщо виш підпорядковуватиметься Міністерству освіти України.

Не шкодують росіяни й своє гарматне м’ясо. У районі Нової Каховки Херсонської області Збройні сили України завдали окупантам чималих втрат. Загарбники вивезли тіла своїх вбитих військових в район аеродрому Чаплинка, де підготовлено котлован з автомобільними шинами. Саме до цього котловану рашисти відвантажують трупи свого гарматного м’яса та спалюють. Місцеві мешканці скаржаться на трупний запах.

Як повідомляла «Індустріалка», поліція документує чергові злочини росіян. Мешканці Запорізької області повідомляють про злочинні обстріли росіян.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

 


Комментарии читателей