Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У Запорізькій області окупанти зруйнували Пологівську та Розівську лікарні
Поделиться

Також росіяни відбирають частину ліків, які намагаються доставити на окуповані території

У Запорізькій області найскладнішою гуманітарна ситуація є на територіях, де ведуться бойові дії. На тимчасово окупованих територіях складність полягає передусім у наданні медичної допомоги, а також забезпеченні загальної безпекової ситуації. Про це в ефірі Спільного телемарафону новин повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух.

Також, за його словами, на окупованих територіях існує велика загроза бути викраденим. Наразі почастішали випадки викрадення мирних мешканців російськими загарбниками в окупованому Енергодарі.

Разом з тим, голова ЗОВА зазначив, що наразі лікарі працюють майже в усіх лікарнях Запорізької області. Він зазначив, що зруйновані Пологівська та Розівська лікарні. Інші медичні установи, зокрема на тимчасово окупованих територіях, продовжують свою роботу.

З огляду на можливості, відбувається доставлення ліків на ці території. Однак, за словами Олександра Старуха, рашисти проводять перевірки гуманітарної допомоги та відбирають частину медикаментів.

«Окупанти викрадають ліки. Загалом, з боку окупанта використовуються терористичні методи: вкрасти, відняти, залякати», — підкреслив голова ЗОВА.

Раніше «Індусріалка» повідомляла, що у Запорізькій області окупанти стерли з лиця землі сільський будинок культури. Світлини розбитого вщент сульського будинку культури вражають.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей