Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Події
У Запорізькій області окупанти викрали директора агрофірми
Поделиться

У Бердянському районі окупанти викрали директора агрофірми

У селі Трояни, Бердянського району з місця мешкання російські злочинці викрали 55-річного директора агрофірми. У нього вдома провели обшук. Окупанти звинуватили чоловіка у тому, що він співпрацює з українськими військовими. Також рашисти заволоділи двома автомобілями «TOYOTA» та одним «MERCEDES-BENZ», які належать агрофірмі.

В місті Бердянськ з місця роботи рашисти викрали 58-річного директора військово-технічної школи, товариства сприяння розвитку Української армії.

У Мелітополі з місця мешкання росіяни викрали місцевого 43-річного чоловіка та повезли в невідомому напрямку.

В місті Токмак з місця мешкання загарбники викрали 25-річного чоловіка та повезли в невідомому напрямку. Його звинуватили у співпраці з ЗС України. Про це повідомляють Сили оборони Запорізького краю.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що помер міський голова Токмаку Ігор Котелевський. Наразі обставини його смерті з’ясовуються.

Нагадаємо, російські військові зайшли у місто Токмак у кінці лютого. Після окупації міста Ігор Котелевський  відмовився співпрацювати з російськими військовими. 15 квітня він склав повноваження. Проте, не залишив Токмак, працював і допомагав містянам.

Читайте також: Мешканці села у Запорізькому районі вже місяць живуть під ворожими обстрілами — відео

Читайте наші новини на сайті  zprz. city


Комментарии читателей