Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Події
У Запорізькій області окупанти викрали автомобіль з території військової частини
Поделиться

Окупанти викрадають автомобільну техніку на тимчасово окупованих територіях

У Бердянську російські військові проникли до приватного будинку. Застосовуючи насилля, небезпечне для здоров’я та життя чоловіка, вони заволоділи його грошовими коштами в сумі 500 грн та мобільним телефоном.
А з території військової частини А2611 окупанти викрали автомобіль «Ford Mondeo», який належить місцевому чоловіку.

В місті Пологи з гаража АТ «Запоріжгаз» окупанти викрали автомобіль «УАЗ-3741». Також, загарбники викрали з двору будинку автомобіль «Форд Фьюжен», який належить місцевій жительці.

В селі Осипенко Бердянського району із гаража приватного будинку російські злочинці під загрозою застосування зброї, заволоділи автомобілем «Сітроен» який належить виконавчому комітету Осипенківської сільської ради.

В Пологівському районі, у селі Смирнове, російські злочинці заволоділи автомобілем «Тайота Хайлюкс». Той належить ТОВ «Компанія Скіф ХХ1».

В селі Гоголівка Пологівського району рашисти проникли до складського приміщення. Звідти викрали два автомобілі «Мерседес Бенц». Про це повідомляють Сили оборони Запорізького краю.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що російські військові продовжують чинити злочини у Запорізькій області. Так, у селі Орлянське Василівського району до будинку місцевої жительки увірвалися російські військові. Один із них її зґвалтував. 

Читайте також: У селі Запорізької області російські військові обстріляли школу — фото


Комментарии читателей