Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Події
У Запорізькій області окупанти викрадають мешканців та мародерять
Поделиться

Російські військові продовжують займатися мародерством та викрадають мешканців

Російські окупанти продовжують чинити військові злочини та викрадати людей на території Запорізької області. Про це повідомляє командування Сил оборони Запорізького краю.

У березні російські окупанти на території смт Кам’янське Пологівського району незаконно утримували 51-річного місцевого мешканця. Погрожуючи йому, росіяни забрали у нього 40 тисяч доларів та автомобіль «Nissan X-trail». За даним фактом порушено кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ч. 5 ст. 111-1 КК України.

У Бердянську окупанти незаконно проникли в приміщення комунальної установи «Бердянський геріатричний пансіонат» та викрали директора установи. 11 квітня російські військові затримали інспектора з реагування патрульної поліції Бердянського РВП, старшого лейтенанта поліції, якого вивезли у невідомому напрямку. До сьогодні його місце знаходження невідомо.

Російські військові продовжують займатися мародерством. У Пологах окупанти відібрали два автобуси «ПАЗ», які знаходилися на території приватного двору. А у с. Олександрівка Мелітопольського району окупанти з території двору викрали автомобіль «Рено Кенго».

Нагадаємо, у Запорізькій області окупанти розповсюджують пропаганду, фейки та тиснуть на мешканців. Черговий фейк окупантів спрямовано на дискредитацію Збройних сил України у медіапросторі.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що у Запорізькій області окупанти посилили контроль на блокпостах через партизанів.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.


Комментарии читателей