Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Події, Україна
У Запорізькій області окупанти викрадають активістів та вивозять їх у Крим
Поделиться

Активістів, викрадених рашистами з Херсонської та Запорізької областей, знаходять в окупованому Криму

Російські військові викрадають українських активістів на захоплених територіях Херсонської та Запорізької областей та вивозять в окупований Крим.

Певний час їх зазвичай тримають під арештом, а потім відправляють углиб Росії. Вже відомо і про декілька випадків зникнення викрадених українців безвісти.

Декого з активістів вдається викупити й вивезти в Україну. Про це заявив лідер кримськотатарського народу й народний депутат Мустафа Джемілєв у прямому ефірі всеукраїнського телемарафону на телеканалі «Рада».

Мустафа Джемілєв розповів, що українських активістів, яких силоміць вивозять в окупований Крим, вдається вивозити в Україну завдяки корупції російських силовиків.

«Зараз стоїть питання, як би вивезти цих активістів. Ну, слава Богу, там трохи нас рятує традиційна російська корупція: нам вдається «викупити» деяких наших співгромадян.

Починається від 250 доларів і вище. Залежно від того, з ким домовлятися. Не з усіма це можна. Спочатку треба домовлятися, треба знати, хто там стоїть на посту. Не дуже проста операція. Ну от мені вдалося, до прикладу, викупити 7 людей», – повідомив Мустафа Джемілєв.

Зазначимо, що у Мелітополі щодня викрадають місцевих мешканців. Зазвичай окупанти цікавляться чоловіками призовного віку, але останнього разу вдалися до застосування сили до молодих жінок. Однією з них була Тетяна Кумок, яку вже разом з родиною (її батько відомий видавець Михайло Кумок) викрадали окупанти. Ця мешканка Мелітополя активно розповідає в соціальних мережах та ЗМІ, як живе окуповане місто, і допомагає в гуманітарному фонді «Підтримка Мелітополя».

Як повідомляють свідки, до Тетяни з двома подругами підійшли шестеро озброєних чоловіків і затягли їх до автомобілів.

Також у селищі Мирне Мелітопольського району Запорізької області окупанти викрали двох рятувальників. Перед затриманням помешкання чоловіків обшукали.

Раніше окупанти викрали начальника пожежно-рятувальної частини №10 Мелітополя Бориса Клещова.

Читайте також: У Мелітополі окупанти готуються до псевдореферендуму

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

 

 


Комментарии читателей