Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У Запорізькій області окупанти тиснуть на медиків й дурять пенсіонерів
Поделиться

Обласна влада продовжує фіксувати усі факти злочинної діяльності російських окупантів

У Запорізькій області російські окупанти продовжують чинити тиск на працівників соціальної, медичної та освітньої сфер. Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація.

Зафіксовано випадки, коли російські військові примушують медиків перереєстровуватися шляхом звільнення з українських лікарень та подачі заяв у новостворені організації. Під час наради у ЗОВА розглянули питання забезпечення кадрами та ліками медичних закладів, розташованих на тимчасово окупованих територіях. Оскільки не всі заклади можуть працювати та забезпечувати населення необхідними послугами, опрацьовуються інші механізми, що дозволять медикам більш ефективно працювати та надавати послуги населенню.

Продовжують окупанти дурити й літніх мешканців Запорізької області. У тимчасово окупованому росіянами Мелітополі самопроголошена «влада» продовжує дурити пенсіонерів, розповідаючи їм про необхідність отримання паспортів рф для отримання пенсій. Росіяни лякають літніх людей фейком про те, що Україна нібито перестане нараховувати їм пенсії.

«Обласна влада уважно відслідковує безпекову ситуацію у населених пунктах та продовжує фіксувати усі факти злочинної діяльності агресора», — наголосили в ЗОВА.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що у Запорізькій області окупанти захоплюють школи та погрожують позбавити мешканців батьківських прав.

Читайте наші новини на сайті zprz.city


Комментарии читателей