Індустріалка - новини Запоріжжя

Головні, Запоріжжя
У Запорізькій області окупанти скупчують бойову техніку та особовий склад - ситуація на 19 червня
Поделиться

Росіяни скупчують у Запорізькій області особовий склад та бойову техніку

За останню добу у Запорізькій області ворог активних бойових дій не проводив. Вздовж усієї лінії зіткнення він продовжує обстріли позицій наших захисників та цивільної інфраструктури. Для цього окупанти застосовують авіацію, ствольну та реактивну артилерію.

Російські війська продовжують зосередження бойової техніки і особового складу на певних напрямках. Ймовірно, вони готуються до ведення активних бойових дій.

У Дніпрорудному на території двох підприємств відмічається скупчення військової техніки противника.

В населеному пункті Василівка на території військкомату зафіксовано розвантаження противником значної кількості великокаліберної зброї та боєприпасів до неї.

У населеному пункті Пришиб (Василівський район) зафіксовано прибуття військової техніки.

Крім того, за добу зафіксовано збільшення кількості колон техніки противника з АР Крим у напрямку Мелітополя. Про це повідомляють Сили оборони Запорізького краю.

Водночас, у Запорізькій області зафіксоване масове дезертирство окупантів. За даними розвідки у населеному пункті Михайлівка (Василівський район) з гуртожитку, де раніше фіксувалося місце проживання російських рф, зафіксовано випадок дезертирства 60 військовослужбовців противника.

Зазначимо, що з початку повномасштабної війни в Україні росіяни окупували близько 60% Запорізької області. Захопленими залишаються Мелітопольський, Бердянський, частково Пологівський та Василівський райони.

На окупованій частині Запорізької області продовжується викрадання людей. Це робиться з метою вимагання викупу чи схиляння людей на свою сторону. Зараз у заручниках перебувають 125 жителів Запорізької області. Двоє з них — неповнолітні хлопці.

Читайте також: У Запорізькій області від отриманих поранень померла дитина


Комментарии читателей