Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У Запорізькій області окупанти розповсюджують пропаганду, фейки та тиснуть на мешканців
Поделиться

Черговий фейк окупантів спрямовано на дискредитацію Збройних сил України у медіапросторі

На тимчасово окупованій частині Запорізької області російські окупанти намагаються впливати на місцевих мешканців. Зокрема вони ведуть брехливу пропаганду, погрожують та фізично тиснуть на місцеву владу та цивільне населення. Про це повідомляє командування Сил оборони Запорізького краю.

В деяких населених пунктах регіону окупанти намагаються організувати фейкові вибори з метою створення проросійських органів влади. Окупанти розповсюджують інформаційні бюлетені та телеграм-канали із фейками.

У Дніпрорудному росіяни, наслідуючи терористичні методи, почали встановлювати свою незаконну місцеву владу. Окупанти зайняли приміщення міської ради та відділення поліції.

Як повідомляла «Індустріалка», в Енергодарі окупанти створили фейкові органи влади. Очолив фейковий орган влади місцевий колаборант Андрій Шевчик. Керівник Запорізької обласної прокуратури повідомив Андрію Шевчику про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 111 КК України, – державна зрада, вчиненого в умовах воєнного стану. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк п’ятнадцять років або довічне позбавлення волі, з конфіскацією майна. Також Шевчика звільнили з посади провідного інженера з експлуатації устаткування атомної електростанції Служби головного технолога ВП «Запорізька АЕС».

Однак на цьому окупанти не зупиняються. Як повідомляла «Індустріалка», в Енергодарі російські окупанти готують черговий фейк, спрямований на дискредитацію ЗСУ. Із залученням російських пропагандистів вони планують зробити сюжет про начебто виявлений схрон начебто диверсійної групи ЗСУ з великою кількістю вибухівки та боєприпасів.

А в тимчасово окупованих росіянами Мелітополі та Бердянську кілька посібників окупантів серед керівників місцевих закладів освіти залякують батьків та учнів, погрожуючи їм виключенням, а педагогів схиляють до співпраці з окупантами.

У командуванні Сил оборони Запорізького краю наголошують, що такі факти не є численними, оскільки більшість освітян написали заяви на звільнення через небажання працювати на окупантів. Але, на жалі, мають місце ганебні винятки.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що у Запорізькій області окупанти посилили контроль на блокпостах через партизанів. У Мелітополі партизани знищили близько 70 окупантів та розстріляли автомобіль із буквою Z.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

 


Комментарии читателей