Індустріалка - новини Запоріжжя

Головні, Запоріжжя
У Запорізькій області окупанти проводять перегрупування військ
Поделиться

Яка ситуація щодо російського вторгнення у Запорізькій області на 24 травня

За останню добу активних бойових дій з боку ворога не зафіксовано. Російські терористичні війська ведуть заходи позиційної оборони. Вони намагаються більш надійно закріпитись на досягнутих рубежах. Разом з цим, відмічається перегрупування військ. А також збільшення присутності особового складу для посилення створених резервів та нарощування логістичного забезпечення підрозділів.

Противник продовжує вести повітряну розвідку. Здійснює обстріли позицій наших військ по всій лінії зіткнення.

Основні сили й засоби загарбники продовжують зосереджувати в районах Оріхова, Гуляйполя та Великої Новосілки Донецької області.

На інших рубежах по лінії розмежування ведуться стримуючі дії. Про це повідомляють Сили оборони Запорізького краю.

На тимчасово захоплених територіях України російські загарбники продовжують реалізувати заходи адміністративно-поліцейського режиму. Зокрема на тимчасово окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей росіяни створили дев’ятнадцять так званих «комендатур».

Проходити блокпости стає дедалі важче. З учорашнього дня закритий проїзд через Василівку, де з боку Запоріжжя чекають на проїзд автівки з гуманітарним вантажем. Окупанти не випускають і людей, що хочуть евакуюватися. Так, півсотні автівок з мирними мешканцями стоять на виїзді з міста.

З початку повномасштабної війни Запоріжжя стало справжнім оборонним центром регіону та прихистком для переселенців із південної та східної частин України. Про те, як в умовах війни сьогодні живе Запоріжжя, читайте тут.

Читайте також: По дорозі до курортного міста Запорізької області окупанти розкрадають посилки з ліками


Комментарии читателей