Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У Запорізькій області окупанти не змогли транслювати російський парад до Дня перемоги
Поделиться

Трансляцію з російського супутника вимкнули

Російська пропаганда сьогодні не змогла донести свої брехливі повідомлення до українців, які живуть на тимчасово захоплених територіях Запорізької області. Окупанти не змогли транслювати російський парад до Дня перемоги на супутниковому телебаченні.

Під час проведення параду та виступу керівника країни-агресора, які транслювали всі російські пропагандистські канали, трансляція з російського супутника на захоплені українські регіони вимкнули. Про це повідомляє Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Нагадаємо, що в тимчасово захоплених населених пунктах Запорізької області окупанти організували масові заходи до Дня перемоги. Так, у Мелітополі ці заходи пройшли під червоними прапорами та з георгіївськими стрічками. При цьому по периметру чатували солдати с собаками, а на одній із будівель місцеві мешканці помітили снайперів.

А ось в Енергодарі святкового мітингу не вийшло через малу кількість людей. Масовку до «масштабного» свята зробили гастролери й артисти з Криму, яких привезли окупанти. Допоміг їм у цьому енергодарський колаборант і за сумісництвом представник Московського центру ВАО АЕС Віктор Ливинський, який колись працював на Запорізькій атомній електростанції.

Читайте наші новини на сайті zprz. city.


Комментарии читателей