Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У Запорізькій області намагаються звільнити з полону начальника пожежно-рятувального загону
Поделиться

Щоб не зашкодити перемовинам, енергодарців просять утриматися від акції протесту

У Запорізькій області тривають перемовини про звільнення і повернення додому начальника пожежно-рятувального загону Віталія Трояна, якого російські окупанти викрали 18 травня в Енергодарі. Про це повідомляється в телеграм-каналі міського голови Енергодара Дмитра Орлова.

За його словами, колеги викраденого рятувальника просять мешканців Енергодара утриматися сьогодні від акції протесту на підтримку вогнеборців та їх керівника.

«Це може негативно вплинути на процес перемовин щодо пошуку нашого співробітника та зашкодити пожежним у виконанні своїх обов’язків!» — йдеться у повідомленні міського голови.

Нагадаємо, в Енергодарі працівники пожежно-рятувального загону стали на захист свого начальника. Протестна акція відбулася 20 травня під стінами пожежно-рятувальної частини. Працівники намагалися добитися звільнення з полону свого керівника Віталія Трояна. Однак окупанти застосували силу до рятувальників, які вийшли на мирну акцію.

Варто зазначити, що викрадення мирних мешканців та утримання їх в заручниках — класична тактика російських окупантів. У Бердянському районі окупанти викрали директора агрофірми, а у нього вдома провели обшук.

У Токмаку з місця мешкання росіяни викрали 25-річного чоловіка та повезли в невідомому напрямку. Його звинуватили у співпраці з українськими військовими.

Також окупанти продовжують грабувати місцевих мешканців. За інформацією жителів села Мала Білозерка загарбники забрали із зерносховищ зерно як фермерів, так і пайовиків. А в селі Пологи та місті Пологи російські мародери із погрозою застосування зброї викрали автомобілі.

Читайте наші новини на сайті zprz.city


Комментарии читателей