Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У Запорізькій області квитанції для оплати за газ отримають не всі мешканці
Поделиться

Мешканці, які не отримають паперові рахунки, можуть отримати дані для розрахунку за спожитий газ кількома способами

У Запорізькій області у квітні друковані рахунки за газ отримають лише жителі міста Запоріжжя, Запорізького та Вільнянського районів. Про це повідомляється на офіційній сторінці «Запоріжгаз Збут» у Facebook.

В компанії повідомили, що рішення щодо обмеження друку та доставки рахунків ухвалили ще у березні. Оскільки поштарів та клієнтів у регіонах, які наразі є гарячими точками, не хочуть наражати на небезпеку.

Тому мешканці Запорізької області, які не отримають паперові рахунки, можуть отримати дані для розрахунку за спожитий газ кількома способами:

  • безпосередньо у банки;
  • в особистий кабінет та viber-бот ТВІЙ ГАЗЗБУТ;
  • у клієнтський сервіс 104.ua.

Разом з тим, усіх мешканців Запорізької області закликали розраховуватися за спожитий у березні газ не залежно від того, отримають паперовий рахунок чи ні.

Запоріжцям нагадали, що сплатити за газ онлайн із нульовою комісією можна через:

  • на сайті: https://zpgaszbut.com.ua/ через кнопку «Сплатити за газ»;
  • у viber-боті ТВІЙ ГАЗЗБУТ https://bit.ly/3vRPOjQ;
  • в особистому кабінеті ТВІЙ ГАЗЗБУТ https://my.zpgaszbut.com.ua/;
  • через клієнтські сервіси 104.ua.

З питаннями можна звертатися до менеджерів: м. Вільнянськ — 0636898853; м. Запоріжжя — 0675566907; м. Бердянськ, Токмак, Оріхів, Кам’янка-Дніпровська — 0676176606.

Як повідомляла «Індустріалка», через сильні обстріли без світла залишилося ще більше мешканців Запорізької області. У Запорізькій області знеструмлено 68 населених пунктів.

Також в області десятки населених пунктів лишаються без електрики та газу. Через бойові дії не всі пошкодженні газо- і електромережі є можливість відремонтувати.

Читайте наші новини на сайті zprz. city


Комментарии читателей