Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Події
У Запорізькій області горіло пожежне депо
Поделиться

За добу рятувальники Запорізької області загасили 10 «невоєнних» пожеж

15 виїздив на події, що не пов’язані з воєнними діями, було за добу у рятувальників Запорізької області. У тому числі вони загасили 10 пожеж.

Одна з пожеж сталась учора ввечері у Полігах, на вулиці Щасливій. Там горіла побутова кімната та два кабінети пожежного депо. О 18.00 співробітники ДСНС ліквідували там загоряння на площі 80 кв. м. О 18.30 пожежу локалізували, а в 19.30 — повністю ліквідували. Причину пожежі встановлюють. За фактом події відповідні органи ведуть розслідування.

4 пожежі, які впродовж доби загасили співробітники ДСНС, сталися на відкритих територіях у Запоріжжі, Запорізькому та Василівському районах. Вогонь заподіяв шкоди навколишньому природному середовищу на загальній площі 1 га.

Про це повідомили у прес-службі Головного управління ДСНС України у Запорізькій області.

загасили 10 пожеж

Рятувальники постійно нагадують — не паліть суху траву та сміття й тим самим не провокуйте пожежі на відкритій території. На жаль, на таких пожежах також часто  гинуть тваринки. Не будьте ворогом у своїй країні – не паліть екосистеми. Й не ускладнюйте ситуацію ще й пожежами через суху траву. У рятувальників зараз особливо багато роботи.

Запорізькі рятувальники продовжують ліквідувати наслідків бойових дій. Що було за минулу добу читайте за посиланням.

Читайте також: У Запоріжжі чиновниця з посібником провернули земельну махінацію на майже 2 млн грн.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей