Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У Запорізькій області енергетики повернули світло кільком тисячам абонентів
Поделиться

Більш ніж 3000 споживачів двох районів знову можуть користуватися електрикою

Бригади ПАТ «Запоріжжяобленерго» за добу відновили енергопостачання кількох населених пунктів Пологівського району та частини селища Степногірськ Василівського.  Сьогодні на черзі роботи на Бердянщині.

— У Пологівському районі енергетики «повернули світло» мешканцям сіл Костянтинівка, Решетилівське та Чумацьке, а також більшій частині мешканців села Пологи (загалом заживлено 1 113 домогосподарств), — повідомляють у Запорізькій обласній військовій адміністрації. — У Василівському районі було відновлено енергопостачання 820 родин у смт Степногірськ, порушене раніше через ворожі обстріли. Фахівці Запорізьких міських електромереж усунули пошкодження повітряної лінії електропередачі та заживили вісім домівок у Запоріжжі.

Також 26 червня було зафіксовано технологічне порушення у Бердянських електромережах, внаслідок якого були знеструмлені 95 абонентів у селі Куликівське. Сьогодні причини відключення з’ясують спеціалісти та при необхідності проведуть ремонтні роботи.

Що стосується Гуляйпільського та Оріхівського районів, то тут енергетикам працювати через активні бойові дії і досі небезпечно. Тож поки в області  без електропостачання лишається майже 22 тис. абонентів у 81 населеному пункті.

Читайте також: У Запорізькій області окупантам рекомендують закривати лице від камер спостереження

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей