Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, ЭКОПОСТ
У Запорізькій області біля старої садиби висадили молоді дуби
Поделиться

В селище Біленьке, що в Запорізькому районі, біля садиби Михайла Миклашевського з’явився справжні дубовий гай 

Садиба Михайла Миклашевського збудована наприкінці XIX століття та являється архітектурною пам’яткою місцевого значення. Колись поруч із маєтком був розкішний англійський парк з фонтанами. Потім тривалий час територія пустувала. Тому місцеві мешканці вирішили її облаштувати. 

Володимир Козиряцький

-У нас кожен рік дуби осипаються, а весною проростають, — розповів фермер, житель села Біленьке Володимир Козиряцький. — Влітку, коли вони вже близько 10-15 см, молоді саджанці гинуть.  Але цього року ми з середини літа викопали молоді дубки, та виростили гарні саджанці.

Мешканці села Біленьке із задоволенням долучилися до висадження молодих дубів.

 Наталія Теліус

-Я народилася і виросла в Біленькому, — каже місцева мешканка Наталія Теліус. — Тут у школі я провчилася всі 17 років. У дитинстві я гуляла на цьому подвір’ї біля старих дубів. Коли батько запропонував підтримати таку ініціативу, я відразу до неї долучилася.

висадка дубів

Зупинятися на зробленом жителі Біленького не збираються. Вони хочуть перетворити дубовий гай на чудову зону відпочинку.

Світлана Зачепило

-Ми в цьому парку плануємо поставити лавочки, — розповіла голова Біленьківської сільської об’єднаної територіальної громади Світлана Зачепило. — Ще дуже хочемо посадити тут квіти, зробити атракціони, щоб люди просто приходили і відпочивали у вільний час.

До висадки молодих дерев у селі Біленьке долучилися представники обласної влади

До висадки молодих дерев у селі Біленьке долучилися представники обласної влади.

Володимир Подорожко

-Ми разом посадили молоді дуби, — підкреслив керуючий справами виконавчого апарату Запорізької облради Володимир Подорожко.- Наразі вони ще  маленькі — молоді деревця, які через декілька років стануть великими, потужними, дуже гарними. Вірю в те, що на цьому місці з’явиться великий красивий парк, в який будуть приходити діти, молоді родини та літні люди.  Звісно, ми підтримуємо такі ініціативи. Я дуже радий, що мене запросили.

Тепер біля старого маєтку Михайла Миклашевського з’явився справжній дубовий гай, в якому висадили 350 молодих дерева. Зазначимо, цього дня в Україні проходила акция «1 000 000 деревьев за 24 часа», яка об’єднала укрїнців однією спільною метою — вплинути на екологію воєї країни.

Читайте також: На берегу Днепра в промышленном районе Запорожья высадили 350 молодых деревьев.

 

 Комментарии читателей