Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У Запорізькій області без світла залишились майже 23 тисячі споживачів
Поделиться

Відключення виникли через обстріли російських загарбників та погіршення погоди

Протягом минулої доби, 19 червня, через активні бойові дії та погіршення погодних умов на частині території Запорізької області електромережі зазнали пошкоджень. Про це повідомляється на офіційній сторінці «Запоріжжяобленерго» у Facebook.

Зокрема внаслідок ворожих обстрілів на Оріхівщині було знеструмлено ще 834 родини. У Пологівському районі під час грози був пошкоджений трансформатор в одному з КТП, що спричинило відключення 83 домівок у с. Кінські Роздори. Ще 12 споживачів знеструмлено на території обслуговування Якимівського районного відділення через порушення у роботі електрообладнання у КТП.

Також внаслідок пошкодження кабельної лінії електропередачі Запорізьких міських електромереж на ранок було порушено енергопостачання 26 домогосподарств м. Запоріжжя.

По Гуляйпільському та Василівському районним відділенням ситуація не змінилася: через активні бойові дії та відсутність доступу до місць пошкодження мереж вчора аварійно-відновлювальні роботи не проводилися, нових відключень не зафіксовано.

Загалом станом на 07:00 20 червня без енергопостачання залишаються 22 тисячі 715 споживачів у 88 населених пунктах Запорізької області:

  • Василівські електромережі – 4 980 абонентів;
  • Гуляйпільські електромережі – 11 828 абонентів;
  • Оріхівські електромережі – 5 272 абоненти;
  • Пологівські електромережі – 597 абонентів;
  • Якимівські електромережі – 12 абонентів;
  • Запорізькі міські електромережі – 26 абонентів.

Нагадаємо, окупанти продовжують обстрілювати цивільну інфраструктуру. У Запорізькій області внаслідок обстрілів російських загарбників виникли пожежі.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей