Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У запорізькій лікарні рятують життя вісьмох поранених дітей - фото
Поделиться

У реанімації лікарні перебуває четверо важких дітей та ще четверо — у відділенні хірургії

До Запорізької обласної дитячої клінічної лікарні поранені російськими окупантами діти почали надходити з 13 березня. Наразі тут лікуються 8 дітей, які отримали важкі поранення в ході воєнних дій на території України.

Як повідомляє департамент культури та інформаційної політики ЗОВА, першою сюди привезли дівчинку, яку перед цим встигли прооперувати в Оріхові. Тут вона проходить лікування в плановому порядку.

Директор лікарні Юрій Борзенко зазначив, що у його роботі зараз дуже допомагають лікарі військового шпиталю, адже досвіду лікування військових травм у дитячих лікарів поки що не було. Усім дітям, яких доставляють до ЗОДБ, надається необхідна медична допомога. Також директор лікарні звернув увагу на важкий психологічний стан дітей. Дехто з них на власні очі бачив смерть рідних людей.

У реанімації лікарні перебуває четверо важких дітей та ще четверо - у відділенні хірургії

— Рук у нас вистачає, ми встигаємо все робити: і оперувати, і перев’язувати, і надавати іншу медичну допомогу, вентилювати легені. Нам ніхто не відмовляє у консультуванні та допомозі. Військовий шпиталь та наш медичний університет, спеціалісти з цих закладів до нас приїжджають і допомагають. На даний час лікарня повністю забезпечена медикаментами і апаратною підтримкою. Єдине, чого нам не вистачає на майбутнє — це вакуумних екстракторів, тому що до нас можливо будуть поступати діти з важкими пораненнями, з інфікованими ранами, — зазначив Юрій Борзенко. — Всім іншим діти забезпечені. Але якщо далі буде продовжуватися ця ситуація, то ми плануємо збільшувати запаси. Щоб не було такого, що наші маленькі пацієнти чогось потребують, а ми не можемо цього надати.

У реанімації лікарні перебуває четверо важких дітей та ще четверо - у відділенні хірургії

Наразі один поранений хлопчик вже виписаний з лікарні. 9-10 березня були троє дітей з легкими пораненнями та подряпинами, які лікувалися амбулаторно і не госпіталізувалися. На сьогодні в лікарні перебуває четверо важких дітей, які знаходяться у відділенні реанімації, ще четверо дітей знаходяться у відділенні хірургії.

Психологічний стан співробітників лікарні стабільний та робочий. Вони готові й надалі приймати дітей та надавати їм увесь комплекс необхідних медичних послуг.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що у результаті ворожих обстрілів у Запорізькій області постраждали четверо дітей. Під ворожий приціл потрапив транспорт мирних людей.

Читайте наші новини на сайті zprz. cityКомментарии читателей