Индустриалка - новости Запорожья

Главные, Запорожье, Здоровье, Коронавирус, Фоторепортаж
У Запорізькій інфекційній лікарні заклали фундамент кисневої станції та почали монтувати трубопровід
Поделиться

Як просувається будівництво кисневої станції в Запорізькій обласній інфекційній лікарні

Потужну кисневу станцію, яка дозволить забезпечити киснем 172 точки, почали будувати на території Запорізької обласної інфекційної лікарні. Проєкт будівництва повністю за свої гроші реалізує комбінат «Запоріжсталь».

кислородная станция

На території лікарні вже встановили опори для кисневих трас, проклали частину з них по будівлі. Робітники приступили до влаштування фундаменту для кисневої станції, а також прокладання ліній, якими буде проходити трубопровід. Сьогодні мають отримати матеріали для монтажу всередині будівлі.

кислородная станция

— Ми повністю виконали очищення території, спланували місце, де буде встановлена наша киснева станція. Це те місце, де будуть знаходитися сховища з киснем, який будуть потім подавати по трубопроводах до лікарні, — розповів головний спеціаліст з енергообладнання комбінату «Запоріжсталь», керівник проєкту В’ячеслав Середа. — Зараз ведуться роботи по влаштуванню фундаменту. Робимо армування, а з понеділка почнемо заливати бетон. Після того, як бетон вистоїться, почнемо монтувати обладнання.

В'ячеслав Середа

Одночасно з влаштуванням фундаменту для кисневої станції робочі прокладають зовнішню лінію труб, якими буде подаватися кисень.

— По будівлям прокладені кронштейни. Встановлено опори для труб, монтується трубопровід. На початку наступного тижня ми повністю закінчимо прокладку труб зовні. З сьогоднішнього дня почали завозити матеріали, які потрібні для розведення труб. З понеділка приступимо до робіт з розведення труби всередині лікарні, — поділився В’ячеслав Середа.

кислородная станция

Для подачі кисню хворим будуть використовуватися два види труб. Зовні він буде надходити з кисневої станції по нержавіючому трубопроводу, а в будівлі — мідними трубами. Нагадаємо, що в рамках проєкту на території обласної інфекційної лікарні встановлять 2 газифікатори. Вони будуть подавати кисень до двох корпусів — двоповерхового та п’ятиповерхового. У корпусі, який першим пристосували для хворих на ковід, розводка для підведення кисню вже є, її зробили за державні кошти.

кислородная станция

У п’ятиповерховому корпусі розводка буде виконуватися за кошти комбінату «Запоріжсталь». Соціальні інвестиції комбінату складуть 6 млн гривень.

— Комбінат «Запоріжсталь» повністю забезпечує виконання цього проєкту, стежить за ходом виконання робіт. Поставка матеріалів теж ведеться під нашим контролем, — зазначив В’ячеслав Середа.

кислородная станция

На сьогоднішній день практично всі пацієнти з «ковідними» пневмоніями потребують кисневої терапії. Саме тому так важливо забезпечити лікарні киснем.

Читайте також: Приладів на всіх не вистачило: запорізький фотограф розповів, як перехворів коронавірусом

Фото Олександра Прилепи


Комментарии читателей