Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Украина
У запорізьких студентів є шанс почати кар’єру в найбільшій металургійній компанії України
Поделиться

До 8 лютого триває прийом заявок на участь у Студентському кейс-чемпіонаті «M.Student Champ»

Студентський кейс-чемпіонат «M.Student Champ» в цьому році компанія Метінвест проводить дуже масштабно. Вперше чемпіонат охопить всі ключові виробничі підприємства, їх 14. Учасники змагатимуться в Запоріжжі, Маріуполі, Авдіївці, Кривому Розі та Кам’янському.

Прийняти участь у Студентському кейс-чемпіонаті

– Студентський кейс-чемпіонат-2021 ми проводимо в рік 15-річчя Метінвесту. Це важлива дата. І не тільки тому, що вона дозволяє згадати про всі наші досягнення як національного лідера у виробництві залізорудної сировини і сталі. У такі моменти важливо задуматися про майбутнє, – зазначає директор зі сталого розвитку та взаємодії з колективом Групи Метінвест Олексій Комлик. – А в майбутньому нашої компанії – ті, хто сьогодні «гризе граніт науки» за шкільними та студентськими партами.

Саме тому ми допомагаємо підвищувати значимість технічних спеціальностей, знаходити талановитих та ініціативних студентів, підтримувати молодих і здібних стипендіальними програмами. Ну а якщо випускники за роки навчання набираються ще й практичного досвіду на нашій матеріально-технічній базі при професійній підтримці наших кращих фахівців, то – після закінчення навчання – в стінах Метінвесту їм просто ціни не буде!

Саме це завдання вирішують студентські чемпіонати за рішенням виробничих бізнес-кейсів. В цьому році у змагань особливий масштаб: в ньому беруть участь всі найважливіші підприємства компанії, будуть представлені всі значущі напрямки гірничо-металургійної галузі.

Ми розраховуємо, що учасники чемпіонату зможуть отримати додаткові можливості для швидкого професійного розвитку. Щоб почати свою кар’єру в Метінвесті. Щоб брати участь у створенні великого майбутнього національної промисловості і гірничо-металургійних міст України!

Прийняти участь у Студентському кейс-чемпіонаті

Так що у запорізької молоді є гарний шанс почати кар’єру в найбільшій металургійній компанії України. І перший крок – це взяти участь у Студентському кейс-чемпіонаті від Метінвесту «M.Student Champ».

Чемпіонат проводиться для студентів 3+ курсів вишів та студентів 4-х курсів технікумів та коледжів, які навчаються за напрямком, що відповідає темі обраного кейсу (кейс – ситуація, взята з практики, реальний випадок, на якому розбираються теоретичні ідеї). Учасники будуть вирішувати понад 70 реальних виробничих кейсів.

Автори найкращих рішень отримають цінні подарунки та запрошення на практику, дуальну освіту або роботу у Метінвест!

Прийняти участь у Студентському кейс-чемпіонаті

Призовий фонд чемпіонату – понад 100 000 грн.

I місце – 30 000 грн,
II місце – 20 000 грн,
III місце – 10 000 грн.
Команди фіналістів – по 5 000 грн.

Головний приз – ГРАН-ПРІ за найкраще рішення, яке може впроваджуватись у роботу підприємств. Призовий фонд буде розподілений між переможцями у вигляді подарункових сертифікатів на придбання техніки або товарів у одному з популярних гіпермаркетів.

***

Деталі проєкту та рєєстрація на сайті: https://mstudentchamp.com/?utm_source=casers

Читайте також: У 2020 році Метінвест направив на виплату стипендій кращим запорізьким студентам 5,4 млн гривень.


Комментарии читателей