Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж
У запорізьких школах з’явилися інтерактивні зелені куточки
Поделиться

Для запорізьких школярів облаштували інтерактивні зелені зони

У Запорізькій спеціалізованій школі № 100 у Дніпровському районі відкрили зелену інтерактивну зону. Навчальний заклад став одним з переможці другого сезону пізнавально-екологічного проєкту «Екошкола#зелений», який проводила громадська спілка «Зелений Центр Метінвест Запоріжжя» у 2019-2020 навчальному році.

У запорізьких школах з’явилися інтерактивні зелені куточки

У другому сезоні проєкту брали участь 28 запорізьких шкіл. Діти брали участь у різних конкурсах, наприклад, у грі «Що? Де? Коли?», у конкурсі відеороликів, екологічних постів та інших. У фіналі перемогу отримали три школи. Через карантин відкрити інтерактивну зелену зону вдалося лише зараз.

У запорізьких школах з’явилися інтерактивні зелені куточки

У школі № 100 інтерактивну зелену зону облаштували на першому поверсі у фойє. Діти можуть користуватися нею, коли їм заманеться.

У запорізьких школах з’явилися інтерактивні зелені куточки

— У конкурсі «Екошкола#зелений» від нашої школи брали участь діти усіх вікових категорій. Тому ми вирішили, що куточок буде саме тут, де у нас перебуває найбільша кількість дітей різного віку, — розповідає директор Запорізької спеціалізованої школи № 100 Сергій Доновський. — Ми вже використовуємо цей зелений інтерактивний куточок, проводимо тут лекції, діти граються на перервах. Також є ініціатива проводити тут заняття з іноземної мови для груп по 15 учнів, бо тут є всі умови для цього.

директор Запорізької спеціалізованої школи № 100 Сергій Доновський

— Ми дуже зраділи, що отримали перемогу. Учні молодших класів тут грають у настільні ігри, дивляться мультфільми. Вони дуже щасливі, я це бачу кожного дня, коли проходжу повз них, бачу їхні посмішки. Нам, дорослим школярам, також тут подобається. Це дуже гарне місце для відпочинку, — розповіла учениця 10-Б класу Запорізької спеціалізованої школи № 100, президент школи Руслана Пєстрєцова.

 учениця 10-Б класу Запорізької спеціалізованої школи № 100, президент школи Руслана Пєстрєцова

Також переможцем другого сезону проєкту «Екошкола#зелений» стала Загальноосвітня школа № 49 в Хортицькому районі. Інтерактивну зелену зону тут облаштували в окремому кабінеті.

У запорізьких школах з’явилися інтерактивні зелені куточки

— Ми вирішили передати приміщення, в якому раніше знаходилась вчительська кімната, дітям та саме тут зробити інтерактивну зелену кімнату. Діти дуже задоволені, — розповідає директор Запорізької загальноосвітньої школи № 49 Ганна Хміль. — Тут відпочивають учні всіх вікових категорій. Також тут можна проводити уроки для учнів, які займаються індивідуально, корекційні заняття для дітей з особливими освітніми потребами, а також — веселі перерви. Ми дуже раді, що отримали перемогу. У конкурсі брали участь наші учні, їхні батьки та наші педагоги, а також випускники школи.

директор Запорізької загальноосвітньої школи № 49 Ганна Хміль

В інтерактивній зеленій кімнаті діти проводять час із радістю. Кажуть, їм тут дуже подобається.

У запорізьких школах з’явилися інтерактивні зелені куточки

— В цій кімнаті багато цікавих ігор, є гарні рибки, багато пуфиків. Мені тут дуже подобається. Тут можна полежати, подивитися мультфільми, а хто не хоче дивитися телевізор, може пограти у різні ігри, — поділилася враженнями учениця 2-Б класу Запорізької загальноосвітньої школи № 49 Катерина Гостєва.

учениця 2-Б класу Запорізької загальноосвітньої школи № 49 Катерина Гостєва

З перемогою навчальні заклади привітав керівник громадської спілки «Зелений Центр Метінвест Запоріжжя» Олександр Балаба.

У запорізьких школах з’явилися інтерактивні зелені куточки

— Ми дуже раді, що змінюються школи та класи, що перетворюються зелені зони. «Зелений Центр Метінвест» все робить для того, аби в школах з’являлися такі зелені зони з екологічним напрямком, на якому ми акцентуємо увагу, — зазначив Олександр Балаба. — Ми робимо все, для того, аби освітній процес був більш цікавим, аби урізноманітнити екологічне виховання та створити умови, в яких діти можуть відчути себе по-іншому, ніж у звичайному класі.

керівник громадської спілки «Зелений Центр Метінвест Запоріжжя» Олександр Балаба

Найближчим часом інтерактивну зелену зону також відкриють у Запорізькій загальноосвітній школі № 103, яка теж отримала перемогу у другому сезоні «Екошколи#зелений».

У запорізьких школах з’явилися інтерактивні зелені куточки

Наразі у нашому місті триває третій сезон конкурсу «Екошкола#зелений». В ньому беруть участь 15 запорізьких шкіл. Як раніше писала «Индустриалка», переможців і переможених у цьому сезоні не буде. Всі школи матимуть змогу реалізувати свої проєкти за підтримки громадської спілки «Зелений центр Метінвест Запоріжжя». Також кожного місяця школи, які найкраще виконали завдання конкурсу, отримуватимуть цінні призи.

Читайте також: У запорізькому дворі з’явився крутий майданчик для дітей та молоді — фото

Фото автораКомментарии читателей