Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
У Запоріжжі відбудеться мітинг на підтримку жителів аварійних будинків
Поделиться

Партія Порядок вимагає захистити жителів аварійних будинків та зупинити руйнування житлового фонду Запоріжжя

За ініціативою Партії Порядок 10 вересня о 16:30 перед будівлею Запорізької міської ради відбудеться загальноміська акція протесту «Захистимо людей! Врятуємо запорізькі будинки від руйнування!». Учасники акції вимагатимуть від влади захистити людей, що живуть у аварійних будинках, та прийняти програму відновлення ветхого житла.

В акції протесту візьмуть участь активісти Партії Порядок, представники аварійних та старих будинків, громадських організацій, жителі міста.

митинг

Партія Порядок вимагає від представників влади:

  • провести повний аудит стану житлового фонду міста Запоріжжя. Це дасть чітке розуміння для формування плану дій по відновленню старого житла;
  • заборонити незаконні перепланування в житлових будинках, які можуть привести до руйнування будівель
  • розробити та забезпечити фінансування міської програми з відновлення ветхого житла;
  • розробити та забезпечити фінансування міської програми щодо відселення людей з аварійного житла у разі виникнення надзвичайних ситуацій;
  • забезпечити постійний контроль за станом житлового фонду Запоріжжя з метою попередження і запобігання надзвичайним ситуаціям.

Під час акції проводитиметься збір підписів під зверненням до влади з означеними вимогами.
Партія Порядок запрошує запоріжців долучитися до акції «Захистимо людей! Врятуємо запорізькі будинки від руйнування!», а також підтримати петицію № 6201 на сайті «Електронні петиції у м. Запоріжжя». Підписати петицію можна за посиланням.

Читайте також: У спальному районі Запоріжжя нахиляються і тріщать по швах багатоповерхівки


Комментарии читателей