Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Культура
У Запоріжжі завершують мурал з легендарним псом Патроном
Поделиться

У Хортицькому району з’явиться ще один патріотичний мурал

Улюбленець багатьох українців, талісман ДСНС, пес-сапер Патрон став «героєм» нового муралу, що прикрашає одну з трансформаторных будок у Хортицькому районі. Як повідомив «Індустріальці» куратор проєкту, художник Денис Антюхов, днями завершать роботу над ним. З ним у команді працює художниця Ганна Соловйова.

Пес Патрон

Нагадаємо, що у травні вони вже створили мурал за мотивами популярної марки «Русскій воєнний корабль, іді …!» . Він розміщений на трансформаторній будці у сусідньому дворі.

Пес Патрон та інші патріотичні мурали Хортицького района

Другим патріотичним муралом цієї команди стало стилізоване зображення «Мрії» на фасаді дому неподалік. Його презентували у червні.

Пес Патрон та інші патріотичні мурали Хортицького района

-Хочемо створювати патріотичні символи, щоб морально підтримати людей. Власне тому й намалювали мурал-марку, — говорить Денис Антюхов.

Пес Патрон з’явився на місті малюнка собаку з мячем, 2015 року. Але робота була не закінчена і малюнок вицвів. Художники обирали, що там намалювати — Патрона чи силует дівчинки у вишиванці. Обрали пса — дуже багато людей його люблять! Тим паче, що це не останній патріотичний мурал на «Бабурці». Ця ініціативна група хоче створити цілу алею муралів  й намалювати за літо близько десяти патріотичних муралів. Три вже практично є. Потрібні спонсори і художники.

Всі мурали Хортицького району дивіться тут.

«Індустріалка» писала, що 28 червня вийшла нова марка Укрпошти «Українська мрія».

Читайте також: Барди, джаз, майстер-клас та багато картин — що чекає запоріжців на «Арт-підтримці».

Фото зі сторінки Дениса Антюхова у «Фейсбук» та з архіву «Індустріалки»


Комментарии читателей