Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Культура
У Запоріжжі зареєстрували петицію щодо перейменування вулиць, пов`язаних з російською пропагандою
Поделиться

Громадські діячі Запоріжжя вимагають перейменувати вулиці, які пов`язані з країною-окупантом

В Україні триває 50 доба героїчного протистояння українського народу російському воєнному вторгненню. Культурна інтелігенція також бореться проти російської пропаганди та намагається відстоювати український культурний простір.

Аналітик громадської організації «Центр Мистецтв «Арт-Простір» Станіслав Свідлов  зареєстрував петицію з пропозицією перейменувати у Запоріжжі назви вулиць пов’язаних з пропагандою росії.

— У цей важкий час війна йде не тільки на військовому фронті, але і на культурному та інформаційному фронті. І один з аспектів культурної війни це на честь кого або чого названі наші вулиці та площі, на честь яких героїв та з яких країн, — сказано в описі петиції. — Проаналізувавши «Переліку найменувань урбанонімів на території міста Запоріжжя» на жаль можемо засвідчити що на мапі нашого міста зараз існує понад 200 урбанонімів пов’язаних з росією.

Підписати петицію щодо перейменування вулиць нашого міста можна на сайті «Електронні петиції м. Запоріжжя«.

Нагадаємо, раніше «Індустріалка» повідомляла про те, що громадська організація «Центр мистецтв «Арт-Простір» звернулася з листом до міської влади з проханням позбавити Запоріжжя від назв, пов’язаних з росією. Діячі організації також пропонували міській раді Запоріжжя затвердити рішення про перейменування урбанонімів пов’язаних з росією на честь українських героїв.

Нагадаємо, раніше «Індустріалка» писала про те, що гурт «Жадан і Собаки» презентував пісню про перемогу України.  Це спільна робота харківського проєкту з гуртом із Дніпра  «Вертеп».

Читайте також: Як Запорізька обласна філармонія наближає перемогу.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

 


Комментарии читателей