Індустріалка - новини Запоріжжя

ЕКОПОСТ, Запоріжжя
У Запоріжжі запустили цікавий екологічний конкурс для шкіл — як взяти участь
Поделиться

У Запоріжжі стартував конкурс «Екошкола#зелений»

У Запоріжжі стартував третій сезон конкурсу «Екошкола#зелений» громадської спілки «Зелений центр Метінвест Запоріжжя». В ньому зможуть взяти участь 15 міських шкіл.

— Проєкт «Екошкола#зелений» є для нашої спілки пріоритетним. Він націлений на екологічне виховання дітей. Завдяки цьому конкурсу ми хочемо згуртувати учнів школи навколо важливої мети — зробити своє місто і навчальний заклад кращими і чистішими, — зазначив керівник громадської спілки «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» Олександр Балаба.

У зв’язку з карантином формат заходу довелося змінити. Тепер конкурс будуть проводити в формі мастер-класів, челенджів та квестів. Тобто, у цьому сезоні змагання не передбачає масових заходів.

Завдання шкільні команди будуть отримувати кожного місяця.

— У цьому році формат конкурсу «Екошкола#зелений» змінився. Тепер кожного місяця у школах буде проходити якийсь захід на екологічну тематику. Вони будуть відбуватися в онлайн-режимі за допомогою відеозв’язку. Також весь цей час учні будуть розробляти свій екологічний проєкт. Всі вони будуть реалізовані на території шкіл, — розповіла менеджер проєкту «Екошкола#зелений» Ангеліна Гужва.

Переможців і переможених у цьому сезоні не буде. Всі школи матимуть змогу реалізувати свої проєкти за підтримки громадської спілки «Зелений центр Метінвест Запоріжжя». Також кожного місяця школи, які найкраще виконали завдання конкурсу, отримуватимуть цінні призи.

Конкурс «Екошкола#зелений» буде тривати з листопада і до кінця навчального року. Реалізація екологічних проєктів учнів розпочнеться влітку.

Для того, аби стати учасником конкурсу школам необхідно:

  • зібрати команду учнів віком від 12 до 18 років в кількості не менше трьох осіб та зробити добру справу, спрямовану на пом’якшення екологічних чи соціальних проблем в дитячому середовищі;
  • зробивши добру справу, надіслати фото або відео на електронну адресу громадської спілки «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» (greencenterZP@metinvestholding.com) та опублікувати їх на офіційній сторінці школи в Facebook або Instagram. У підписі до фото чи відео треба обов’язково поставити хештег #добрісправизапоріжжя та відмітити офіційну сторінку «Зеленого центру».

Зазначимо, що від одного навчального закладу може взяти участь лише одна команда, яка зробить одну добру справу. Перші 15 шкіл, які виконають всі умови, і стануть учасниками конкурсу.

Свої фото та відео школи мають надіслати з 1 до 30 жовтня.

Читайте також: Під’їзди запорізьких багатоповерхівок зміняться до невпізнання — фото

Фото Юлии Диденко


Комментарии читателей