Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Сучасно, швидко та доступно: у Запоріжжі запрацював унікальний пересувний офіс майстерні пам’ятників — фото
Поделиться

У Запоріжжі запрацював пересувний офіс майстерні пам’ятників ПАНТЕОН

Майстерня пам’ятників ПАНТЕОН починає роботу виїзного пересувного офісу. Він працює в повністю переоснащеному автобусі, де є все необхідне для зручного вибору і замовлення продукції компанії: комфортне робоче місце для консультанта з продажів та клієнта, каталоги виробів з каменю, зразки продукції.

офіс

офіс

Такий офіс працюватиме за розкладом. Впродовж тижня його послугами можна буде скористатися у всіх районах Запоріжжя.

Пересувний офіс буде обслуговувати і мешканців Запорізької області. За окремим розкладом він буде виїжджати в різні населені пункти.

офіс

Дізнатися і обрати для себе найзручніше місце і день для візиту до пересувного офісу майстерні ПАНТЕОН можна, зателефонувавши на короткий номер 3373. За цим номером також можна замовити індивідуальний виїзд спеціаліста-консультанта на будь-яку адресу, в тому числі і в області.

Такий сервіс дуже зручний перш за все тим, що клієнтам не потрібно їхати в майстерню. Тим паче зараз, коли карантинні обмеження торкнулися роботи громадського транспорту. Крім того, оператори приймають клієнтів, не заходячи до помешкань людей, тим самим зводячи до нуля можливість натрапити на шахраїв.

Як зазначає керівництво майстерні, практика створення пересувних офісів майстерні пам’ятників унікальна і для Запоріжжя, і для всієї країни. Аналогів подібних офісів в Україні ще немає.

— Подібного пересувного офісу, як у майстерні ПАНТЕОН, у Запоріжжі немає. Більше того, його немає і в інших куточках України. Створюючи наш виїзний пересувний офіс ми орієнтувалися на досвід Європи. Подібні сервіси працюють у Німеччині. На них ми і рівняємося. Хочемо, аби наші послуги були такими ж якісними, як у передових країнах світу, — розповіла заступник директора з маркетингу майстерні пам’ятників ПАНТЕОН Анастасія Зав’ялова.

Велику увагу майстерня пам’ятників ПАНТЕОН приділяє і правилам протиковідної безпеки. В пересувному офісі, як у всіх стаціонарних, персонал працює в медичних масках і рукавичках. А у приміщеннях, де обслуговують клієнтів, проводиться регулярна дезінфекція поверхонь. Скупчень людей у офісах не допускають, клієнтів обслуговують в індивідуальному порядку.

офіс

Щодо якості обслуговування у пересувному офісі можна не хвилюватися. Досвідчені оператори готові вислухати будь-які прохання клієнтів, проконсультувати їх та оформити замовлення. Швидкість обслуговування залежить від важкості замовлення, адже до кожного клієнта застосовують індивідуальний підхід.

— Ми працюємо лише декілька днів, але інтерес до нашого пересувного офісу досить великий. Люди кажуть, що дуже зручно, адже їм не треба нікуди їхати. В одному місці ми можемо проконсультувати клієнта, прийняти замовлення на виготовлення та встановлення намогильної споруди чи огорожі, а також обробити заявки на благоустрій. Тобто, пересувний офіс нічим не відрізняється від стаціонарного, хіба що комфортом. Швидкість обслуговування залежить лише від клієнтів. Адже є люди, які приходять до нас вже з готовим макетом чи ідеями оформлення пам’ятнику, і ті, які не знають, який варіант краще обрати. Тоді ми їх консультуємо та допомагаємо зробити вдалий вибір.

Найбільшим попитом серед клієнтів зараз користуються наші сучасні євро-моделі пам’ятників, які ми привезли з міжнародної виставки. Вони відрізняються легкістю, зручністю та надійністю. Вибір нашої продукції необмежений. Ми самі виробляємо свої пам’ятники, тому готові втілити в реальність усі побажання клієнтів, — зазначила консультант з продажів у виїзному офісі майстерні пам’ятників ПАНТЕОН Олена.

офіс

У пересувному офісі можна і відразу оплатити замовлення. Платежі приймають як готівкою, так і банківською карткою.

Деякі жителі Запоріжжя вже встигли оцінити сервіс пересувного офісу майстерні пам’ятників ПАНТЕОН. Результатом співпраці вони залишилися задоволені.

офіс

— Пересувний офіс майстерні ПАНТЕОН я помітила в районі Малого ринку. Він привернув мою увагу, і я вирішила звернутися до спеціалістів, адже мені якраз треба було замовити новий пам’ятник. Сервіс офісу мене приємно вразив, я не очікувала, що оператори так швидко і професійно зможуть виконати мої прохання. Мені також сподобалося, що в офісі дуже чисто, світло, встановлені зручні меблі, а головне — є зразки продукції, які можна оцінити на дотик. Я впевнена, що коли в мене виникне потреба встановлення ще одного пам’ятнику, то я обов’язково повернуся до майстерні ПАНТЕОН, — поділилася враженнями жителька Запоріжжя Жанна.

офіс

Додаткова інформація

Майстерня пам’ятників ПАНТЕОН була заснована у 2002 році і працює для запоріжців вже 19 років. Окрім пересувного офісу, майстерня пам’ятників ПАНТЕОН має 7 офісів продажу. Їх адреси ви можете знайти на сайті компанії.

Сайт: panteon.zp.ua

Єдиний короткий номер: 3373 (безкоштовно з усіх мобільних операторів України).

Додаткові телефони: 067-110-33-73

073-110-33-73


Комментарии читателей