Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
У Запоріжжі зафіксували замор риби
Поделиться

Про причину замору можна буде говорити після проведення досліджень

На черговому засіданні обласної комісії ТЕБ та НС, яке відбулося під головуванням очільника ЗОВА Олександра Старуха, розглянули низку важливих для області питань.

комісія  по ТЕБ і НС

Зокрема, на засіданні розглянули ситуацію замору риби у нижньому б’єфі Дніпра. Наразі відібрано на аналіз воду та померлу рибу. Після ретельного дослідження можна бути говорити про основні причини замору. Стосовно води, фахівці повідомили, що у її хімічних властивостях наразі відхилень від норми не зафіксовано.

Члени комісії також обговорили стан розповсюдження коронавірусної хвороби в області. В.о. генерального директора ДУ «Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» Олександр Мащак зазначив, що не дивлячись на те, що через військові дії ця тема відійшла на другий план, проте в області щодня фіксуються випадки захворювання.

комісія  по ТЕБ і НС

Так, на сьогодні в області від цієї хвороби лікуються 1739 жителів Запоріжжя та області.

Тому й питання вакцинації залишаються актуальними. Якщо підійшов термін, можна зробити другу або бустерну дозу. Попри все, МОЗ рекомендує дотримуватися усіх протиепідемічних заходів — мити руки з милом, носити маски, дотримуватися дистанцій, використовувати санітайзери для обробки рук та поверхонь.

комісія

Окремо обговорили питання обережного поводження з вогнем. Зокрема під час засідання вчергове наголосили на забороні випалювати сухостій.

Планується організувати проведення рейдів і патрулювань найбільш пожежонебезпечних лісових масивів, торф’яників, територій та об’єктів природно-заповідного фонду для здійснення контролю за дотриманням лісокористувачами, населенням та підприємствами вимог пожежної безпеки.

комісія  по ТЕБ і НС

На період високого та надзвичайно високого класів пожежної небезпеки будуть запроваджуватися тимчасові обмеження щодо відвідування населенням лісових масивів і лісопаркових зон, в’їзду до них автотранспортних засобів, проведення лісозаготівельних та інших пожежонебезпечних робіт у лісових масивах, а також полювання.

комісія  по ТЕБ і НС

Разом з тим, населенню варто врахувати, що наразі рятувальні служби максимально задіяні на ліквідації наслідків обстрілів, які не припиняються з боку російського агресора.

комісія  по ТЕБ і НС

Тож іноді просто немає часу та можливості займатися ліквідацією пожеж, які сталися внаслідок звичайної людської недбалості. Рятувальники ще раз нагадують про заборону палити траву, сухі листя та дерева, а також стерню і сухі бур’яни.

Джерело: сайт Запорізької ОВА

Читайте також: Запоріжцям роз’яснили, які автівки ретельно перевіряються

Читайте наші новини на сайті  zprz. city


Комментарии читателей