Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
У Запоріжжі вшанували пам'ять переможців
Поделиться

Представники металургійного комбінату «Запоріжсталь» вшанували пам’ять героїв, які звільнили світ від нацизму

Напередодні 9 травня представники ПАТ «Запоріжсталь» традиційно вшанували пам’ять визволителів Запоріжжя від фашистських загарбників — поклали квіти. Все проходило душевно і камерно. Адже через карантин мітинги до 75-річчя Перемоги над нацизмом проводити не будуть.

9 травняКвіти від імені трудового колективу поклали до пам’ятника героям-танкістам, визволителям Запоріжжя 14 жовтня 1943 року «Башта танка» і пам’ятника робітникам «Запоріжсталі», загиблим у боротьбі з фашистськими загарбниками (обидва розташовані біля «Запоріжсталі») та до пам’ятника героям-підпільникам групи Миколи Гончара на території комбінату. А також на Алеї Бойової Слави міста Запоріжжя та в меморіальному комплексі в селищі Скворцово Заводського району обласного центру.

9 травня— Важливо пам’ятати, що 75 років тому закінчилися така трагічна подія, — зазначив генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Олександр Мироненко. — Ця війна торкнулася практично кожної сім’ї, залишила свій відбиток. У тому числі, торкнулася і нашої запоріжсталівської сім’ї. Ми повинні пам’ятати й шанувати пам’ять героїв, які віддали свої життя, щоб ми могли мирно жити і працювати. Окремо хотів би віддати належне нашим воїнам-металургам. У мирний час вони працювали біля печей, створювали і зміцнювали економіку країни. А коли потрібно було взятися за зброю і відстоювати свободу рідної землі, вони з честю виконали свій обов’язок.
9 травняГолова ради ветеранів війни та праці ПАТ «Запоріжсталь», депутат Запорізької міської ради Микола Сілін нагадав, що боротьба з ворогом проходила не тільки на франті, а й у тилу.

— Так, ми поклали квіти біля скульптурної групи героям-підпільникам Миколи Гончара, які билися з ворогом на території нашого міста, комбінату «Запоріжсталь», — каже Микола Сілін. — Завдяки їм, завдяки учасникам бойових дій, самовідданості нашого народу ми живемо в прекрасному місті. Тому що повернувшись з фронту, вони відновлювали заводи, будували будинки. І ми схиляємо голови перед героями, які загинули і які ще живі.

9 травня— Запоріжсталівці активно билися на фронті, в тому числі на трудовому, наближаючи перемогу, — віздначив голова профкому ПАТ «Запоріжсталь» Леонід Анісімов. — І ця найбільша перемога дала життя і Європі, і всьому світу. Разом з генеральним директором та адміністрацією комбінату ми сьогодні виконали важливу місію — вшанували переможців. Впевнений, що ця традиція продовжиться.

8 травня, як писала «Индустриалка», на телеканалі TV5 відбудеться онлайн-марафон з великою святковою програмою «Пам’ятаємо. Перемагаємо». Її підготували запорізькі підприємства Метінвесту. Онлайн-марафон дивіться 9.00 до 12.00.

Читайте також: Запорожский театр танца покажет концерт ко Дню Победы.

Фото автораКомментарии читателей