Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
У Запоріжжі волонтери безкоштовно та смачно годують переселенців - фото
Поделиться

Безкоштовно волонтери годують переселенців, які приходять до логістичного хабу

З початком широкомасштабного вторгнення рф у найбільшому виставковому залі Запоріжжя перестали проводити виставки. Але він не пустує — майже три місяці тому тут зробили логістичний хаб для переселенців з окупованих районів та територій, які постійно знаходяться під ворожими обстрілами.

харчування хаб

Люди, які втікли від війни, у хабі отримують продуктові набори, при потребі — дитяче харчування, засоби гігієни. Вони також можуть безкоштовно отримати правову допомогу.

харчування хаб

 

 

А ще жителі інших громад, які знайшли прихисток у Запоріжжі, можуть безкоштовно в обідній час поїсти. Їжу щодня роздають волонтери Благодійного фонду “Україна в серці”, який очолює Олег Панченко. Цей фонд, до речі, вже 6 років по середам роздає хліб пенсіонерам.

 

фонд хліб

Як розповіла “Індустріалці” волонтер Тетяна Пастернак, їжу готують в кафе “Бергамот” і до 11-ї години привозять до логістичного хабу.

Пастернак

— Щодня привозять абсолютно свіжу та смачну їжу, — розповіла Тетяна Пилипівна. — Ми роздаємо кашу, обов’язково м”ясо, салат і відварні яйця.

З 1 липня, коли будуть переселенцям видавати повторно продуктові набори, буде ще й перша страва. Її привезуть з кафе, розташованого в “”Епіцентрі” на Набережній.

харчування хаб

Їжу роздаємо з великим задоволенням, нам подобається радувати людей. Деякі просять, щоб ми їм дали з собою. Наприклад, чоловік просив для паралізованої дружини. Приносимо з дому баночки чи якісь другі ємності і даємо.

харчування хаб

Допомагала Тетяні Пастернак волонтер Наталя Сергєєва. А волонтер Артем Лисенко привіз їжу до хабу.

харчування хаб

Благодійний фонд “Україна в серці”, як повідомляється на сторінці фонду у соцмережі, з початком широкомасштабного вторгнення рф надає гуманітарну допомогу жителям окупованих територій.

Волонтери фонду також безкоштовно евакуйовували людей, які до нашої перемоги бажають жити в незалежній Україні.

фонд

Фото Олександра Прилепи та зі сторінки фонду «Україна в серці»

Читайте також: Окупанти щодня обстрілюють селища Запорізької області

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.


Комментарии читателей