Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Події
У Запоріжжі внаслідок ракетного удару без енергопостачання залишилися більше тисячі родин
Поделиться

Без світла у Запоріжжі залишилися більше тисячі родин

Внаслідок ранкових «прильотів» виникли пошкодження в електромережах міста Запоріжжя. Було порушено енергопостачання 1 000 запорізьких родин. Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація.

Нагадаємо, сьогодні, 25 травня, о 5:13 рашисти випустили на Запоріжжі чотири ракети. Одну збила система ППО. Інші три атакували два райони міста. Окупанти гатили по цивільних об’єктах Шевченківського району та торговельному центру в Олександрівському районі.

Наразі відомо щодо однієї загиблої та трьох поранених внаслідок ворожих обстрілів міста. Тільки в приватному секторі міста, за попередньою інформацією, відомо щодо 62 пошкоджених будинків.

В цілому ж, на сьогодні, 25 травня, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання залишилися 23 787 споживачів у 80 населених пунктах Запорізької області.

Протягом минулої доби ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновило енергопостачання 2 891 родини на території обслуговування Оріхівського районного відділення. На жаль, вже вночі внаслідок ворожих обстрілів в Оріхівських мережах виникли нові пошкодження. Наразі знеструмлено 464 абоненти.

Ускладнилася ситуація по Василівському районному відділенню. Рашистська артилерія спричинила нові руйнування місцевої енергетичної інфраструктури, залишивши без енергоживлення ще 4 населені пункти.

У Гуляйпільському та Пологівському районі через активні бойові дії та відсутність доступу до місць пошкодження мереж аварійно-відновлювальні роботи проводити неможливо.

Читайте також: Після ракетного удару у Запоріжжі змінено маршрут руху електротранспорту

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

 


Комментарии читателей