Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Спорт
У Запоріжжі визначилися переможці волейбольних змагань «сталевих» ігор
Поделиться

Протистояння двох промислових гігантів у фінали подарувало безліч емоцій

Сьогодні визначилися переможці у змаганнях з волейболу. Нагадаємо, що до фіналу, у групі «А» пробилися два промислові гіганти – комбінати «Запоріжсталь» та «Азовсталь». Стартова партія була дуже напруженою. Команди комбінатів йшли фактично м’яч в м’яч змінюючи одні нічийні цифри на інші. Та завдяки більш надійній грі на блоці та кільком ейсам від запорізьких металургів, вдалося здолати у стартовому сеті азовсталівців — 25:17.

Та ось другий сет був лише формальністю. Моральний настрій команди «Азовсталі» був надломлений і запорізькі металурги спокійно довели справу до перемоги – 25:14. Таким чином збірна комбінату «Запоріжсталь» виборола перемогу у змаганнях з волейболу у групі «А».

— Невелике хвилювання було у команді. Втім, позначилися постійні тренування. Тренер нас тримає у формі, в тонусі. Початок, звичайно, був трохи напружений, але потім з’явилася впевненість. Команда супротивника трохи розслабилася, а наша навпаки зібралася. Відчуття — клас. Позитив, емоцій багато. Зараз з хлопцями зберемося, відзначимо трохи і подумаємо про те, як у наступному році знову відстояти перше місце,- розповідає працівник ПАТ «Запоріжсталь» Денис Романченко

Нагадаємо, що завершується корпоративна олімпіада «Metinvest Steel Games» вже завтра, 5-го червня. На острові Хортиця відбудеться масштабна церемонія нагородження, змагання стронгменів та майстер-класи від провідних спортсменів України. Корпоративна олімпіада «Metinvest Steel Games» — це давня традиція підприємств Групи, спрямована на популяризацію робочого спорту і здорового способу життя. За 10 років історії корпоративного спорту в змаганнях Метінвесту взяли участь понад 7 тисяч співробітників з 22 підприємств. А цьогорічна олімпіада присвячена 15-річчю компанії Метінвест.

Читайте також: У Запоріжжі визначилися фіналісти волейбольних змагань «Metinvest Steel Games»

Автор – Микола Замирайло


Комментарии читателей