Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Спорт
У Запоріжжі визначилися фіналісти волейбольних змагань «Metinvest Steel Games»
Поделиться

Запекла боротьба комбінату «Запоріжсталь» та «ПГЗБ» за місце у фіналі групи «А»

Вчора, у змаганнях з волейболу визначилися фіналісти, які зіграють сьогодні. Боротьба за путівки була справді напруженою. У групі «А» було 9 команд, яких розділили на дві підгрупи. До фіналу потрапляють тільки перші місця. Найпринциповіша зустріч була між збірною комбінату «Запоріжсталь» та представниками «Південного гірничо-збагачувального комбінату» з Кривого Рогу. У команд була однакова кількість перемог у групі, тож очна зустріч була вкрай принциповою. Обмінявшись перемогами у першій та другій партії на команди чекав вирішальний сет.

Та у вирішальній партії вдача була на боці працівників комбінату «Запоріжсталь», які здолати команду «Південного гірничо-збагачувального комбінату» — 15:7. Запоріжсталівці пробилися до фіналу, де зустрінуться з представниками комбінату «Азовсталь».

Євгеній Приходько

Дуже складна гра була, дуже напружена. Ви бачили рахунок першої партії і другої. На більше-менше перша і друга завершилася. Третя партія залежить від того, як команда збереться, як налаштується. Хлопці зібралися, подача пішла, прийом пішов. Все що могли – зробили,- розповідає оглядач вагонів управління залізничного транспорту ПАТ «Запоріжсталь» Євгеній Приходько.

Нагадаємо, що корпоративна олімпіада «Metinvest Steel Games» — це давня традиція підприємств Групи, спрямована на популяризацію робочого спорту і здорового способу життя. За 10 років історії корпоративного спорту в змаганнях Метінвесту взяли участь понад 7 тисяч співробітників з 22 підприємств. А цьогорічна олімпіада присвячена 15-річчю компанії Метінвест.

Завершиться корпоративні змагання 5 червня, де і відбудеться урочисте нагородження усіх переможців. Святкові заходи відбуватимуться на острові Хортиця на території санаторію-профілакторію ПАТ «Запоріжсталь». Родзинкою свята стануть змагання з M.STRONG «Сильні люди сильних професій», які проведуть відомі атлети Сергій Конюшок та Василь Вірастюк.

Читайте також: У Запоріжжі на Metinvest Steel Games визначилися переможці змагань з настільного тенісу

Автор – Микола Замирайло


Комментарии читателей