Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
У Запоріжжі визначили переможця інтелектуального конкурсу серед старшокласників
Поделиться

Відбувся фінал регіонального конкурсу «Green інтелект»

Переможцем фінального етапу конкурсу «Green інтелект», який організувала громадська спілка «Зелений цент Метінвест», став учень запорізької гімназії № 45 Ростислав Кущ. Подарунки також отримали ще три фіналісти з другого по четверте місце. У фіналі учасники проходили завдання у два етапи у комп’ютерній академії «Шаг».

У Запоріжжі визначили переможця інтелектуального конкурсу серед старшокласників

До учасників через відеозв’язок звернувся ректор університету «Метінвест Політехніка» Олександр Поважний та зазначив, що найкращі учні зможуть отримати бонус від навчального закладу.

— Школярі, які найкраще проявлять себе у цьому конкурсі, матимуть змогу на безоплатне навчання на підготовчих курсах при нашому університеті. Я впевнений, що таким розумним дітям треба допомагати та підтримувати їхній подальший розвиток, — сказав Олександр Поважний.

Як розповіла менеджер проєкту «Green інтелект » у Запоріжжі Ангеліна Кубрак, фінал складався із двох етапів. Перший — це питання тестового характеру і на них давалися три варіанти відповіді, а другий етап — письмово треба було відповідати. Все відбувалося в електронному форматі і відповідати треба було дуже швидко.

У Запоріжжі визначили переможця інтелектуального конкурсу серед старшокласників

— У трьох містах представництва Метінвест – Кривому Розі, Маріуполі та Запоріжжі проходив фінал конкурсу, в якому брали участь по 10 фіналістів. За підсумками сьогоднішнього дня у нас буде визначено четвірку найкращих. Той, хто займе перше місце, проходить у міжрегіональний супер фінал та отримує сертифікат на покупку техніки на 30 тисяч гривень. Володарі 2,3 та 4 місця отримають сертифікат на купівлю техніки на 18 тисяч гривень. А призер міжрегіонального конкурсу отримає 50 тисяч гривень. Також ми не залишили поза увагою кураторів, які супроводжували наших фіналістів на всіх етапах конкурсу. Вони отримують сертифікати на 3 тисячі гривень також на покупку техніки.

Нагадаємо, в інтелектуальному конкурсі «Green інтелект» брали участь учні одинадцятих класів. Його особливість полягає в інтеграції матеріалу шкільних предметів з екологічними знаннями, вмінням та навичками для виховання цілісної, екологічно грамотної та відповідальної особистості. Також у кожній темі конкурсу були питання, пов’язані з екологією. За словами організаторів, таким чином, у дітей формується відповідальна поведінка та розуміння можливих наслідків від власних вчинків. І це формує грамотність у ставленні до довкілля.

Учні на конкурсі були зібрані та намагалися викластися на повну.

Тематика питань на всіх етапах була найрізноманітніша – це історія, географія, хімія, традиції. Найбільше запам’яталося питання про останнього гетьмана України – там були варіанти Павло чи Іван Скоропадський. Я знав, що це був Павло, – розповів Ростіслав Кущ. — У фіналі питання складніші, дуже мало часу, доводиться бути дуже уважним. Але я сподіваюся на перемогу і вірю, що пройду в четвірку, що все вийде і вірю у себе! Вважаю, що такі проєкти дуже важливі, вони дають шанс показати себе і навіть підготуватися до ВНО.

Впевненість та знання не підвели Ростіслава і він став кращім у конкурсі — отримав таку бажану перемогу.

Через декілька днів відбудеться міжрегіональний суперфінал, участь у якому візьмуть три переможці з Запоріжжя, Кривого Рогу та Маріуполя. Переможець суперфіналу отримає супер подарунок — 50 тисяч гривень.

— У нас пройшов фінал і у ньому приймали участь дійсно гідні учні. Перемогу отримав достойний! Ми будемо і надалі розвивати цей напрямок у Запоріжжі, — розповів керівник громадської спілки «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» Олександр Балаба. — Цей конкурс — це насамперед інвестиції у знання, і це завжди перспективи. Для Метінвесту у пріоритеті заходи, спрямовані на розвиток дітей. Сподіваємося, що школи й надалі співпрацюватимуть з нами заради спільної мети — виховувати розумних дітей.

Конкретно

Переможці конкурсу:

1 місце — Кущ Ростислав (Запорізька гімназія № 45)

2 місце — Рибкін Єгор(Запорізька загальноосвітня школа 1-3 ступенів номер № 76)

3 місце — Кузнєцов Владислав (Запорізький навчально-виховний комплекс № 67)

4 місце — Головін Дмитро (Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 89).

Читайте також:  В одном из дворов спального района Запорожья открылась спортивная площадка


Комментарии читателей