Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У Запоріжжі військові 59-ї бригади святкують річницю з дня заснування
Поделиться

У Запоріжжі привітали військових 59-ї окремої мотопіхотної бригади з річницею заснування

Керівник Запорізької обласної військової адміністрації відвідав військових 9-го окремого мотопіхотного батальйону “Вінниця” 59 окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка. Очільник Запорізької ОВА привітав наших захисників із річницею заснування бригади з м. Гайсин. Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація.

У Запоріжжі військові 59-ї окремої мотопіхотної бригади святкують річницю з дня заснування

59-та окрема мотопіхотна бригада імені Якова Гандзюка – військове з’єднання Збройних сил України, сформована вже після початку російської агресії, наприкінці 2014 року, і продовжує свою роботу до сьогодня. Бригада підпорядкована оперативному командуванню групи «Південь».

Сам 9-й окремий мотопіхотний батальйон від самого початку був створений як 9-й Вінницький БТрО, з мешканців Вінниці та області. Олександр Старух зазначив, що хлопці боронять нашу землю з перших днів війни.

У Запоріжжі військові 59-ї окремої мотопіхотної бригади святкують річницю з дня заснування

— Виїхали на передову разом з представниками міста привітати хлопців з річницею заснування батальйону! Хочу зазначити, що бригада, в якій служать наші запоріжці та хлопці з Вінниччини, на війні з перших днів! Відсвяткували, поспілкувалися. Настрій бойовий. Тож, скоро будемо разом святкувати нашу Перемогу, — розповів Олександр Старух.

У Запоріжжі військові 59-ї окремої мотопіхотної бригади святкують річницю з дня заснування
Нагадаємо, раніше «Індустріалка» повідомляла про те, що з початку війни ЗСУ знищили 200 ворожих літаків: втрати ворога станом на 13 травня. 

Читайте також: супутники знайшли скупчення авіації росії на аеродромі у Мелітополі. 

Читайте наші новини на сайті zprz. city.


Комментарии читателей