Індустріалка - новини Запоріжжя

ЕКОПОСТ, Запоріжжя
У Запоріжжі вирішать, як завершити популярний конкурс для школярів
Поделиться

У цьому навчальному році проходить другий сезон пізнавально-екологічного проекту «Екошкола #зелений»

У другому сезоні пізнавально-екологічного проекту «Екошкола #зелений», який проводить громадська спілка «Зелений центр Метінвест Запоріжжя», бере участь 28 шкіл. Для порівняння — у першому сезоні було 19 учасників. Крутий проект, в якому можна не тільки більше дізнатися про екологію, а й виграти для школи зелену інтерактивну зону з настільними іграми, меблями, екраном і Wi-Fi, сподобався запорізьким учням.

Зелений центр Метінвест Запоріжжя

Другий сезон стартував у жовтні і повинен був завершитися в кінці навчального року. Але в плани втрутився карантин і всі заплановані конкурси провести не встигли.

Зелений центр Метінвест Запоріжжя

— Першим етапом проекту став брейн-ринг «Що? Де? Коли?», — розповідає керівник ГС «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» Олександр Балаба. — Потім був конкурс на кращу новорічну іграшку. Створення відеоролика екологічного спрямування. Написанню посту на екологічну тему. У березні провели конкурс на створення зеленого куточка у школі. А зараз вирішується питання, як правильно завершити проект в умовах пандемії карантину.

«Екошкола #зелений» — один з наших пріоритетних проектів. Метінвест і, зокрема, «Зелений центр», завжди робить акцент на правильному вихованні дітей.

Нам подобається, що в проекті «Екошкола #зелений» є зворотній зв’язок — як з нашого боку, так і зі школами. Вважаю, що це важлива робота. Будемо раді, якщо хоч якась кількість дітей зацікавиться темою охорони навколишнього середовища, і, завдяки нашій діяльності, стане екологом або біологом.

Читайте також: Сегодня на Хортице открылась Запорожская Сечь — градусник, маски и другие условия посещения.

Фото автора


Комментарии читателей