Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У Запоріжжі вимушених переселенців прихистив санаторій на Хортиці
Поделиться

Компанія Метінвест у Запоріжжі надає допомогу вимушеним переселецям

Запоріжжя приймає вимушених переселенців. Гуманітарний центр компанії Метінвест у Запоріжжі взяв на себе забезпечення проживання та харчування на базі санаторія-профілакторія на Хортиці. Людей забезпечують усім необхідним.

санаторій

— Комбінат узяв на себе всі витрати на проживання та харчування 40 жителів інших міст. На сьогодні молодіжна організація повністю підтримує зв’язок з кожним переселенцем. Оголошено збір гуманітарної допомоги та її оперативна передача тим, хто її потребує. Ми максимально допомагаємо всім вимушеним переселенцям і продовжуватимемо надавати підтримку. Зараз ми також очікуємо з міста Маріуполя, з інших міст України десятки людей. Надаватимемо їм максимально всю необхідну допомогу, — зазначив директор з операційних поліпшень ПАТ «Запоріжсталь» Олександр Борисов.

санаторій

Зазначимо, що Молодіжна організація «Молодь Метінвеста» також створила пункт збору гуманітарної допомоги для вимушених переселенців та тих, хто цього потребує.

Гуманітарну допомогу можна приносити з 8:00 до 17:00 за адресами: БК Металургів, каб.128 та у гуртожиток «Запоріжвогнетриву», вул. Історична, 37. Пункти гуманітарної допомоги будуть працювати щоденно, без вихідних. Дорогі українці, долучайтеся до спільної справи.

санаторій

Варто зазначити, що у Запорізькій області організували систему відновлення військової техніки. 

 


Комментарии читателей