Індустріалка - новини Запоріжжя

Головні, Запоріжжя, Фоторепортаж
У Запоріжжі відзначають День єднання - фото
Поделиться

У Запоріжжі розгорнули 50-метровий Державний прапор України

Сьогодні, 16 лютого, у Запоріжжі, як і по всій Україні, вперше відзначають День єднання. Відповідний указ Президент Володимир Зеленський підписав 14 лютого.

В Запоріжжі основні заходи відбулися на майданчику біля міської ради та на каскаді фонтанів «Райдуга».

День Єднання

Десятки запоріжців, які заспівали Гімн України, зібралися біля будівлі Запорізької міської ради. У заході взяли участь секретар міської ради Анатолій Куртєв, заступники міського голови, голови районних адміністрацій, представники департаментів, а також військовослужбовці. Святковий настрій створював оркестр Національної гвардії України.

День Єднання

— Запоріжжя святкує разом з усією Україною. Ми показуємо, що запоріжці — згуртовані та вільні патріоти. Усі ми різні, але нас об‘єднує любов до нашого міста та до Батьківщини. І в цьому наша непереможна сила, — зазначив Анатолій Куртєв.

День Єднання

На каскаді фонтанів «Райдуга» розгорнули великий 50-метровий Прапор України, його ширина — 20 метрів. У заході взяли участь запоріжці та представники обласної влади.

День Єднання

— Мені здається, що зовнішня ситуація і наша внутрішня ситуація, посприяла тому, щоб ми дійсно відчували себе єдиними, справжніми українцями, нащадками козаків, — розповів один з учасників акції Юлій. — Подивіться на всіх цих людей, це дійсно позиція громадянська більшості українців. Сьогодні я тут разом з колегами, мені навіть не довелося відпрошуватися з роботи, бо керівництво теж розділяє таку позицію.

День Єднання

— Вважаю, що в ці часи, коли в нас йде негативна, маніпуляційна, інформаційна війна, треба залишатися спокійними, виконувати кожному свою роль. У нас є військовослужбовці, які боронять наші кордони. А нам потрібно зберігати спокій, бути уважними та виконувати свої обов’язки. Все буде добре. Сьогодні я тут разом з колегами. Ми зібралися, щоб показати приклад, як треба себе поводити, — поділилася ще одна учасниця акції Євгенія.

День Єднання

Під час акції до присутніх звернувся голова Запорізької ОДА Олександр Старух.

— Останні дні, коли я відкриваю стрічку новин,відчуваю, як і ви, напевно, розгортання якогось неспокою. Але потім, спілкуючись з простими людьми, нашими військовими, які виважені, раціональні, бачу, що все гаразд. Лікарі лікують, вчителі вчать, поїзди їздять, літаки літають, країна живе своїм життям. Разом з тим, ми всі розуміємо, яка ситуація склалася навколо нашої держави, розуміємо ті зовнішньополітичні виклики, які стоять перед кожним, — зазначив Олександр Старух.

День Єднання

Також Олександр Старух розповів про те, що вчора, під час сесій обласної та міської ради, депутати підтримали рішення щодо виділення коштів на організацію територіальної оборони.

— Вчора відбулися сесія обласної ради, міської ради. Більшість депутатів встали над своїми політичними амбіціями та всі підтримали звернення щодо Дня єдності, всі підтримали рішення про виділення коштів на територіальну оборону. Справа захисту нашої держави має бути справою кожного громадянина. Кожен на своєму місці має внести свій посильний вклад у те, щоб нам жилося спокійніше. Щоб забезпечити тил нашим військовим. Разом ми переможемо. Слава Україні, — сказал Олександр Старух.

День Єднання

До Дня Єднання активно приєдналися державні та приватні установи та підприємства Запоріжжя. Здебільшого на будинках установ підняли Державні прапори України, щоб показати спільний патріотичний настрій.

День Єднання

На одному з найбільших підприємств області — комбінаті «Запоріжсталь» розповіли, що також долучаються до цього дня і відзначають його сумлінною працею на благо України та українців.

День Єднання

— Незважаючи на будь-які кризи та виклики, комбінат «Запоріжсталь» продовжує працювати, наповнювати бюджети та підтримувати громаду. Найважливіше, що ми можемо зараз зробити — це продовжувати спокійно та ефективно працювати, — розповів начальник управління соціальної сфери ПАТ «Запоріжсталь» Сергій Самарський. — А працюємо ми завжди під державними прапорами, наші рулони сталі подорожують світом у жовто-блакитній упаковці, на усіх наших адмінбудівлях майорить Національний прапор і на спецодязі також є невеличкі прапорці. Все це передає патріотичну позицію всього нашого колективу. Тому сьогодні ми разом з іншими українцями долучаємося до Дня єднання та відзначаємо його згуртованою та сумлінною працею на благо всієї України.

Як повідомляла «Индустриалка», запорізькі поліцейські патріотично відзначили День єднання.

Читайте також: У Запоріжжі виділили кошти на підтримку територіальної оборони

Фото Олександра Прилепи та прес-служби Запорізької міської ради

 


Комментарии читателей