Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Культура, Фоторепортаж
У Запоріжжі відомі актори зустрічали біженців та допомагали їм - фото
Поделиться

Як актори та інші співробітники Театру молоді працювали у Логістичному хабі для вимушених переселенців у Запоріжжі

Запоріжжя продовжує щодня приймати людей, яким вдалося виїхати з тимчасово окупованих територій  або з населених пунктів, де йдуть активні бойові дії. Одне з головних місць, де їх приймають у Запоріжжі — Логістичний хаб для вимушених переселенців. Нагадаємо, що він знаходиться у Виставковому центрі «Козак-Палац», що на вулиці Перемоги, 70-б.

Актори та інші співробітники Театру молоді

У Логістичному хабі по черзі займаються волонтерством співробітники театрів, бібліотек та інших закладів культури. Вони фасують продукти, зустрічають переселенців, що тільки сюди прибули та видають  їм гуманітарні набори.

Нещодавно «Індустріалка» писала, що у Логістичному хабі несли вахту співробітники Запорізької обласної філармонії. Тепер цим зайнялись працівники Театру юного глядача або Театру молоді. Театр поділився світлинами на своїй сторінці у «Фейсбук», на яких можна побачити й відомих акторів ТЮГу, у тому числі й тих, що знімалися у серіалах. (Їх дуже люблять запорізькі глядачі). Але зараз — усе для перемоги!

Актори та інші співробітники Театру молоді

-Ми надзвичайно раді, що маємо можливість допомогти людям, надати відпочинок, затишок, — повідомили у Театру молоді. —  І от вже в котрий раз працівники театру долучилися до формування та видачі гуманітарних наборів. Увесь цей процес виявився надзвичайно натхненним. Здається монотонна робота: бери, складай, насипай, передавай. А от ні. Тут і радісні очі колег, і жадане спілкування, і жарти, і гостре слівце. А головне — участь у добрій важливій справі. Таке приємне світле відчуття згуртованості та єднання у справі. На душі була така радість, яку давно не відчувала.Тож, театр працює на перемогу. Віримо, що дуже скоро будемо радіти нашій перемозі. Віримо в сили наших бійців ЗСУ. Все буде Україна!

Актори та інші співробітники Театру молоді

«Індустріалка» писала, що під час війни запорізькі театри з культурних осередків перетворився на волонтерські штабі та центрі підтримки. Працівники закладів культури Запоріжжя продовжують не тільки творчу, а й волонтерську діяльність. Однак попри все, в театрах намагаються й дарувати мистецтво. Звісно, в іншому форматі, ніж у мирні часи. Працюють з людьми, які були вимушені покинути свої домівки на тимчасово окупованих територіях, звичайно, й Театр молоді.

Актори та інші співробітники Театру молоді

У неділю читайте в «Індустріальці» велике ексклюзивне інтерв’ю з головним художником Театру молоді Тетяною Власенко (її фото теж є у цьому фоторепортажі).

Читайте також: У Запоріжжі з’явився патріотичний мурал — фото.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.Комментарии читателей