Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У Запоріжжі відкрили новий тролейбусний маршрут
Поделиться

Новий тролейбусний маршрут з’єднав Шевченківський та Комунарський райони

Сьогодні був відкритий новий тролейбусний маршрут. Він з’єднує Шевченківський район та Південний мікрорайон.

Зважаючи на те, що у Шевченківському районі немає контактної мережі, за цим маршрутом курсують тролейбуси на автономному ходу.

Крім цього, сьогодні знову почав курсувати тролейбус №9, він прямує від БК “ЗАлК” до вулиці Сєдова. Про це повідомили на сайті Запорізької міської ради.

Зазначимо, що муніципальні автобуси залучені для евакуації українців з тимчасово окупованих територій чи гарячих точок. Тому з комунального транспорту у місті залишилися тільки тролейбуси та трамваї. Вони курсують з 7:00 до 19:00. Проїзд у них — безкоштовний.

Кількість містян, які користуються муніципальним транспортом не зменшилась, а навіть трохи збільшилась. Про це свідчать результати обстеження пасажиропотоку.

Зазначимо, що відслідкувати рух трамваїв та тролейбусів не можна. З міркувань безпеки на транспортних засобах відключили GPS-навігатори. Не працюють і електронні табло на зупинках.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що учора вдень Сили оборони збили над Запоріжжям ще одну крилату ракету. Зараз ситуація у місті залишається спокійною та контрольованою. Але запоріжців закликають не ігнорувати сповіщення про небезпеку. А також триматися ближче до безпечних місць.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city


Комментарии читателей