Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Спорт
У Запоріжжі відбувся турнір з віртуального футболу 
Поделиться

Замість м’яча гравці озброїлися джойстиками

У Фрідом Хабі, що в Палаці культури металургів, відбувся турнір з кіберспорту в грі FIFA. Більше 20 запорізьких металургів змагалися за звання кращого в грі FIFA 19. Кіберспортивний турнір організувала комісія профкому по роботі з молоддю ПАТ «Запоріжсталь». Такі змагання вони проводять вперше і планують зробити їх традиційними.
турнір з кіберспорту
-На комбінаті «Запоріжсталь» працює більше трьох з половиною тисяч людей віком до 35 років, — розповів «Индустриалке» заступник голови профкому комбінату «Запоріжсталь» Сергій Ільченко. — І завдання профспілкового комітету комбінату і адміністрації всебічно охопити всі категорії молоді, дати їм можливість проявити себе в різних напрямках. І турнір з кіберспорту — цьому підтвердження. Ми йдемо в ногу з часом, і намагаємося створити всі умови для своїх співробітників. Як результат — велика кількість запоріжсталівці, колег з підприємств групи Метінвест прийшли, щоб поспілкуватися, обмінятися досвідом і навчитися чомусь новому.
 заступник голови профкому комбінату «Запоріжсталь» Сергій Ільченко

Ганяли віртуальний м’яч

Азартні металурги змагалися на двох ігрових приставках на вибування. Гра складалася з двох таймів по п’ять хвилин. Кращого гравця визначали за кількістю забитих голів. Для вирішення спірних питань виділяли додатковий час і призначали серію пенальті.
змагалися на двох ігрових приставках на вибування
— Це вже другий захід, організований комісією по роботі з молоддю профкому ПАТ «Запоріжсталь», — зазначив голова ради молоді управління залізничного транспорту, організатор турніру Олександр Буткевич. — На підприємстві працює багато хлопців, які захоплюються грою FIFA і ми вирішили провести для них щось цікаве. Турнір вийшов дуже насичений, по-своєму азартний і захоплюючий.
організатор турніру Олександр Буткевич

Прийшли не за перемогою

Для водія автотранспортного цеху Яна Кроля ці змагання стали першими. Хлопець захоплюється різними видами спорту, професійно займався гандболом і звик завжди перемагати.

Ян Кроль

— Від нашої молодіжної ради надійшла пропозиція взяти участь в такому турнірі, — уточнив Ян. — Я зацікавився і вирішив спробувати свої сили. Зараз цей вид спорту дуже популярний. Я теж люблю пограти. Сьогодні хочу перемогти, а там як вийде. Головне, що отримаю новий досвід і масу позитивних емоцій.
реєстрація учасників
Оператор поста управління обжимного цеху Денис Дубницький комп’ютерними іграми захоплюється, але довго пограти не виходить. Він не так давно став батьком і маленький син вимагає багато уваги. Денис впевнений, що зовсім скоро його синок підросте і стане йому хорошим напарником і суперником, як у звичайному футболі, так і у віртуальному.
Денис Дубницький
-До турніру я зовсім не готувався, — сказав Денис. — Зазвичай я граюву зовсім інші ігри, звичайний футбол або міні-футбол. А це, до речі, і є певна підготовка. Я можу правильно мислити, бачу і знаю, куди можна зробити передачу. Ці навички і допоможуть мені перемогти, хоча не це головне.
подарунки
У турнірі з кіберспорту в грі FIFA визначили трьох найсильніших. Переможці отримали кубки, грамоти та цінні подарунки.

Читайте также: У Запоріжжі молодь зійшлася в інтелектуальній битві.Комментарии читателей