Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Культура
У Запоріжжі відбувся незвичайний весняний концерт
Поделиться

У Запоріжжі відбувся концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню

Напередодні Міжународного жіночого дня, який відзначається 8 березня, відбувся концерт в Запорізькому Центрі молоді. Його організувало Запорізьке обласне відділення громадської організації «Українська Спілка Інвалідів — УСІ». Цікаво, що на сцені виступали як звичайні артисти, так і люди з інвалідністю.

концерт

Гостями концерту стали жінки з різних громадських організацій, які об’єднують людей з інвалідністю в нашому місті. Одна з таких організацій — «Запорізьке обласне об’єднання батьків дітей з інвалідністю, людей з інвалідністю».

Завдяки підтримці ПрАТ «Запоріжкокс» учасники організації отримали цінні подарунки — проектор і екран. Сертифікат на придбання мультимедійного обладнання голові організації вручив начальник соціального відділу ПрАТ «Запоріжкокс» Ігор Бабарика.

вручив сертифікат

— «Запоріжкокс» завжди підтримує батьків дітей з інвалідністю. Для нас це не просто підшефна установа, це наші друзі. Ми часто бачимося, спілкуємося, завжди намагаємося допомогти в матеріально-технічному забезпеченні. Вважаємо, що обов’язково потрібно допомагати таким установам. Вони роблять важливу і відповідальну роботу, — зазначив Ігор Бабарика.

Голова Запорізького обласного об’єднання батьків дітей з інвалідністю Тамара Семенова подякувала за такий потрібний і дітям, і їхнім батькам, подарунок.

Тамара Семенова

— Нашій організації вже понад 27 років. Я сама мама, яка має дитину з особливостями розвитку, тому розумію, як важливо адаптувати дітей з інвалідністю до життя в суспільстві, допомогти їм розкритися, знайти їх таланти, — рассказала Тамара Семенова. — Допомога нам завжди потрібна. Тому ми від щирого серця вдячні генеральному директору «Запоріжкокса» Олександру Третякову та всьому колективу підприємства за те, що вони простягають нам руку допомоги.

концерт

У перерві між концертними номерами зі сцени розповідали про видатних жінок з інвалідністю. Це спортсменки, активістки, волонтерки. Багато з них — наші землячки, які народилися та живуть в Запоріжжі.

 Алла Мурізіді

— Ми присвятили наш захід всім жінкам з інвалідністю. Хотіли подарувати їм гарний настрій, позитивні емоції, нагадати їм, які вони гарні, чарівні та неймовірні. На жаль, зараз діють карантинні обмеження, тому ми не мали змоги запросити більше жінок. Такі заходи дуже потрібні. Ми хочемо, щоб люди з інвалідністю виходили на вулицю, спілкувалися, дарували один одному радість, — розповіла голова Запорізького обласного відділення ВГОІ «Українська Спілка Інвалідів — УСІ» Алла Мурізіді. — Ми хочемо показати, що жінки з інвалідністю такі ж талановиті, як інші люди. Також між виступами ми будемо розказувати про видатних жінок, які мають інвалідність, які нас надихають. Мало хто знає, з чим стикається жінка з інвалідністю, які перепони проходить. Ми хочемо розповісти, наскільки вони сильні, терплячі і водночас жіночні.

Читайте також: Працівниця запорізького заводу пише вірші, які присвячує колегам


Комментарии читателей