Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Спорт
У Запоріжжі відбувся дитячий футбольний турнір
Поделиться

У Запоріжжі відбувся футбольний турнір соціального проєкту «Давай, грай!»

Юні футболісти соціального проєкту «Давай, грай!» який проходить за підтримки Метінвесту, підбили підсумки тренувань традиційними осінніми змаганнями. Участь у турнірі взяли 4 команди з трьох шкіл, які стали учасниками проєкту від футбольного клубу «Шахтар». Хто з колективів найсильніший, вирішували на полі 71 гімназії.

«Давай, грай!»

Як повідомляла “Индустриалка”, у 2019 році наше місто стало четвертим, де стартував Всеукраїнський проєкт “Давай, грай”. Він спрямований на розвиток дитячого футболу в Україні, популяризацію здорового способу життя та заохочення дітей займатися спортом.

Протягом року футболісти, які тренуються в межах проєкту «Давай, грай!», беруть участь у двох турнірах, весняному та осінньому. Нині за звання чемпіона змагались команди шкіл №33, 71 та 92.

Володимир Кремса

— Змагання для дітей — це найважливіший момент в тренуваннях. На таких турнірах їм дуже подобається грати, отримувати призи, кубки, перемагати у номінаціях. Ми визначаємо кращого гравця, визначаємо бомбардира. Всі у нас йдуть з медалями і грамотами, — розповів тренер проєкту «Давай, грай!» Володимир Кремса. — Звичайно є діти, які ще з 2018 року до нас прийшли і нині у займаються. Але є й новенькі, для них цей турнір — перший.

Команди зіграли два півфінали, а потім зійшлися у битві за призові місця. Перемогу здобула команда №33.

«Давай, грай!»

Перемогти колективу гімназії №33 допомогла Крістіна Галенко, єдина дівчина на полі.

— Я вже більше року займаюся футболом, мені дуже подобається, і я не хочу кидати футбол. У мене брат займався, і я потім теж вирішила спробувати. Виявилося, що у мене виходить. Я на максимум граю, бо треба всі сили віддавати, — розповіла Крістіна.

Христина Галенко

За три роки участь у проєкті «Давай, грай!» який започаткував футбольний клуб “Шахтар” за підтримки компанії Метінвест у Запоріжжі , взяли близько шести сотень дітей.

Участь у проєкті “Давай, грай” беруть діти від 7 до 12 років. За словами тренерів, це гарна альтернатива дитячо-юнацькій спортивній школі. А вже після проєкту діти можуть продовжити розвивати свої вміння та талант у спортивній школі.

Читайте також: У Запоріжжі відбулися наймасовіші змагання в Україні по гірському і спортивного туризму


Комментарии читателей