Индустриалка - новости Запорожья

Видео, Запорожье, Фоторепортаж
У Запоріжжі ветерани афганської війни згадували свою молодість
Поделиться

В Заводському районі відзначили 31 річницю виводу військ з Афганістану

Вчора, 22 лютого, на честь 31-ї річниці виведення військ з Афганістану для запорізьких воїнів-інтернаціоналістів влаштували вечір відпочинку. У ДК «Заводський» учасники бойових дій відзначали своє повернення додому і згадували тих, хто загинув. Захід організувала громадська організація «Союз ветеранів та інвалідів Афганістану Заводського району».

Андрій Баєв

Андрій Баєв, голова Заводської райадміністрації:

— Сьогодні в Палаці культури “Заподський” зібрання ветеранів локальних війн. В тому числі ветеранів-”афганців”. Всі ми знаємо, що 31 рік тому 15 лютого останній радянський на той час солдат вийшов з території Афганістану. І з того часу кожен рік ветерани Афганістану збираються, щоб згадати ті часи, вшанувати пам`ять загиблих, поспілкуватися, пригадати свою молодість.

Пам`ять це така річ, яка робить людину живою. Дуже приємно, що є така спільнота людей, які не забувають події, у яких вони брали участь.

Володимир Овдієнко

Володимир Овдієнко, голова “Союзу ветеранів та інвалідів Афганістану Заводського району”:

— Сьогоднішня зустріч присвячена 31-й річниці виводу військ із Афганістану. Ми не тільки працюємо, а й намагаємось частіше збиратися разом, спілкуватися й відпочивати. Нам в цьому допомагають Палац культури “Заводський”, четверта дитяча музична школа та ще деякі школи Заводського району. Вони готують для нас концертну програму.

А левова частка фінансової допомоги в проведенні цього заходу, звичайно ж, належить комбінату “Запоріжсталь”. А взагалі, комбінат допомагає нам у всіх наших справах.

В нашій організації 560 осіб — це ті, хто мешкає в Заводському районі та ті, хто працює тут.

Сергій Ільченко

Сергій Ільченко, заступник голови профкому комбінату “Запоріжсталь”:

Сьогодні ми відзначаємо пам`ятне свято для людей, які виконували інтернаціональний обов`язок. Багато запоріжсталівців, металургів брали участь у тій війні. І у трудового колективу, у профспілкової організації нашого підприємства дуже тісне співробітництво з організаціями ветеранів Афганістану саме в Заводському районі. Ми завжди приходимо їм на допомогу. Підставляємо плече дружби, взаєморозуміння та підтримки.

І дуже важливо, щоб молодь розуміла, який подвиг свого часу здійснили ці люди.

ВІДЕО. Запоріжжя. Концерт для ветеранів Афганістану

Фото та відео: Дмитро Шилін

Читайте також: Мэр Запорожья наградил воинов-интернационалистовКомментарии читателей