Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж
У Запоріжжі вчителька розшукує учнів 70-х років школи №15 - фото
Поделиться

Випускникам школи, які на фото, сьогодні має бути по майже 70 років

До редакції «Индустриалки» звернулась вчителька української мови та літератури Світлана Григорівна Коваленко, яка розшукує своїх перших учнів зі школи №15. Звернення педагога публікуємо в авторському варіанті:

«Ким і якими ви стали, дорогі мої учні?» — певне, це питання переслідує кожного учителя упродовж всього його життя. Бо ж душа вчителя зберігає чимало імен колишніх вихованців, живе не знищеною роками любов’ю до них, спогадами про них…

Середня школа №15 міста Запоріжжя 70-их років ХХ століття. Школа, що нагадує сучасний коледж: у ній – лише 9-10 класи, які збирають учнів з інших шкіл Жовтневого району. Тому в школі є класи А, Б… Ж, З… Особлива, доросла школа!

Фото з архіву засвідчують: в СШ №15 навчалися достойні учні, працювали гідні педагоги-професіонали, переважна більшість яких сьогодні вже десь на Небесах. Та, мабуть, у вересневі дні, коли в школах лунають перші дзвоники, душі колишніх учителів спускаються з небес до рідних шкіл. Вірмо в це і дякуймо нашим вічно живим учителям.

Випускникам 1971 року сьогодні має бути по майже 70 років

Погляньмо на фото учнів СШ №15 70-х років минулого століття. Може, хтось пізнає себе серед юнаків і дівчат? Може, оживе в комусь із них (сьогодні досить солідних людей!) шкільна юність, прийдуть світлі спогади. Хай буде так!

Випускникам 1971 року сьогодні має бути по майже 70 років

Фото з юнаками — шкільною елітою року 1972-го: стоять — Ємельянов Ваня, Пятніцин Саша, Ребедюк Валера, Митрофанський Сергій, Куриленко Костя, Тимофеєв Діма; сидять — Краснопір Володя, Нікітенко Алік, Шейнін Сеня, Кецлах Женя, Олійник Гена.

Випускникам 1971 року сьогодні має бути по майже 70 років

Фото з 8-класниками (1971 рік): сидять — директор школи Кузьменко Г.В., заступник директора Попков Л.І.; у вишиванці — автор цих рядків Світлана Григорівна Коваленко.

Випускникам 1971 року сьогодні має бути по майже 70 років

…Сьогодні, у теплі вересневі дні, хочеться подякувати колишнім друзям-учням — за спільні успіхи й помилки, за спільну радість співпраці, за спільне зростання. Ким, якими ви стали? Що доброго посіяли й випестили ви на життєвому полі? Якими дорогами йшли і йдете? Що лишаєте по собі в цьому непростому, жорстокому світі?.. Щасливими будьте, дорогі мої! Красивими будьте — скрізь і в усьому! І хай Бог береже вас, дорогі мої колишні (вічні!) учні!

Фото з особистого архіву Світлани Коваленко

Читайте также: Запорожские учителя к началу учебного года вакцинируются от коронавируса


Комментарии читателей