Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
У Запоріжжі вчителі точних наук навчатимуться викладати по-новому
Поделиться

У Запоріжжі триває реєстрація для участі у Лідерській навчальній програмі для вчителів STEAM-CAMP

Запорізькі викладачі математики, фізики, хімії та інформатики можуть стати учасниками масштабної навчальної програми STEAM-CAMP, яка має покращити якість викладання STEAM дисциплін у школах, підвищити середній бал ЗНО із точних наук, а також організувати та підтримувати спільноту прогресивних вчителів сучасного.

У Запоріжжі проєкт STEAM-CAMP реалізує громадська організація «Запоріжжя. Платформа Спільних Дій» спільно з Українською Академією Лідерства за підтримки Групи Метінвест.

Ірайсат Магомедалієв

— Проєкт STEAM-CAMP — це свого роду платформа для нового покоління технарів, для видатних інженерів, для майбутнього промисловості України, — зазначила директор громадської організації «Запоріжжя. Платформа спільних дій» Ірайсат Магомедалієва. — Ті знання, які вчителі отримають у цьому проєкті, дозволять їм викладати точні науки по-новому. Так, що математика, фізика, інформатика і хімія стануть улюбленими уроками навіть у гуманітаріїв.

На сьогодні для участі в навчальній програмі зареєструвалися близько 150 вчителів. Після реєстрації вчителя пишуть мотиваційне есе та проходять відеотестування, за результатами якого буде складена програма навчання.

— Ми не ставимо за мету навчити вчителів, наприклад, бути математиками, — підкреслила Ірайсат Магомедалієва. — Ми хочемо навчити їх правильно і цікаво викладати ту ж математику чи інші дисципліни. Під час навчання вони отримають ті знання, які їм не дали і не дадуть в університеті.

Не боїться змінюватися

Вчителька Запорізького академічного ліцею «Вибір» Олена Ярова викладає інформатику вже три роки. Вона братиме участь в STEAM-CAMP.

Олена Ярова

— Я помітила, що сучасні учні не дуже зацікавлені шкільними предметами, — каже Олена Ярова. — Вчителям потрібно шукати щось нове, відходити від традиційності в освіті. Дізнавшись, що у Запоріжжі є такий проєкт, я вирішила взяти в ньому участь. Він допоможе підвищити зацікавленість дітей точними науками, виховати учнів, які зможуть застосувати в житті тактичні навички, здобуті в школі. Я хочу бути вчителем, який зацікавить дітей. На уроки до якого, учні будуть бігти із задоволенням, а не йти тому, що потрібно.

Під час роботи Олена Володимирівна помітила, що зацікавити дітей на 45 хвилин уроку дуже непросто.

— Учням подобається, коли нову інформацію їм викладають за допомогою цифрових технологій, — підкреслила вчителька. — Це можуть бути телефони, комп’ютери, ноутбуки та ін.

Рекомендує колегам

Лідерська навчальна програма для вчителів STEAM-CAMP реалізується в Запоріжжі, а також у Кривому Розі та Маріуполі. В нашому місті взяти участь у проєкті зможуть 300 вчителів.

— П’ять моїх колег вже зареєструвалися для участі в STEAM-CAM, — каже Олена Ярова. — Серед них і молоді педагоги, і доволі досвідченні, які працюють вже багато років. Я закликаю своїх колег не боятися, брати участь в таких проєктах, навчатися, вдосконалювати свої навички та знання.

Нагадаємо, участь у проєкті STEAM-CAMP безкоштовна. Навчання триватиме сім місяців та складатиметься з п’яти тематичних триденних модулів, спрямованих на розвиток soft skills, стратегічного і критичного мислення, лідерських якостей. Навчання у проєкті відбуватиметься три дні на місяць.

Подати заявку на участь можна до 20 січня. Для цього потрібно заповнити анкету, яка розміщена на сторінці Платформи в Facebook чи за посиланням: https://cutt.ly/KhYxp8T.

Телефон для довідок:(067) 367-88-97.

Читайте також: Как поднять престиж технических профессий.


Комментарии читателей