Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
У Запоріжжі у спеку на вулиці продавали м'ясо та молоко - фото
Поделиться

Продукти, що швидко псуються, продавали у спеку просто посеред вулиці

До стихійної торгівлі люди відносяться по різному, завжди є ті хто проти. Але є і ті, хто стає на захист торгуючих. Проте інколи стихійна торгівля стає просто небезпечною.

стихійна торгівля

Так, у Дніпровському районі у 35-градусну спеку продавали м’ясо, яйця та молочні продукти. Все це, звісно, зберігалося без холодильників та продавалося просто посеред вулиці. Така покупка може дорого обійтися.

стихійна торгівля

В ході спільного рейду районної адміністрації Запорізької міської ради по Дніпровському району, Дніпровського РУП Національної поліції та Інспекції з благоустрою проведено черговий рейд по проспекту Металургів та вулиці Професора Толока.

стихійна торгівля

Окрім торгівлі продуктами з порушенням санітарних норм виявили факти захаращення сміттям та коробками прилеглих територій до місць торгівлі. За результатами рейду на відповідальних осіб складено 3 адміністративні протоколи за статтею 152 адмінкодексу. Про це повідомляється на сторінці Дніпровської районної адміністрації у Фейсбуці.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що у спальному районі Запоріжжя кіоск для продажу пива встановили прямо біля паркану школи. Наразі проводиться встановлення факту законності розміщення об’єкта. У випадку відсутності правовстановлюючих документів, кіоск буде демонтовано.

Читайте також: У Запоріжжі на берегах водойм потруїли комарів — фото

Читайте наші новини на сайті  zprz. city


Комментарии читателей