Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
У Запоріжжі триває реєстрація для участі у Лідерській навчальній програмі для вчителів STEAM-CAMP
Поделиться

Запорізьких вчителів математики, фізикі, хімії та інформатики запрошують стати учасниками масштабної навчальної програми STEAM-CAMP

Проєкт презентували у Хабі «Платформа спільних дій» 10 грудня. Мета проєкту – покращити якість викладання STEAM дисциплін у школах, підвищити середній бал ЗНО із точних наук, а також організувати та підтримувати спільноту прогресивних вчителів сучасного формату.

Ирайсат Магомедалієва, директор ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій»:

«Для того, щоб взяти участь в проєкті, слід заповнити анкету, яка розміщена на сайті Платформи та у Фейсбук. Нам дуже важливо отримати зворотній зв’язок та почути очікування. Тому ми надсилаємо зареєстрованим для участі вчителям листи, в яких просимо написати невелике мотиваційне есе. Усього в Запоріжжі зможуть взяти участь близько 300 вчителів. Майже половину заявок ми вже отримали. Тож із радістю запрошуємо освітян зробити самим собі найкращий подарунок на Новий рік – стати частиною команди проактивних вчителів, які допоможуть школярам опанувати точні науки на найвищому рівні».

Участь у проєкті STEAM-CAMP – безкоштовна, а за високі результати передбачена грошова винагорода.
Нагадуємо, на учасників чекають 5 тематичних триденних модулів в різних формах навчання для розвитку soft skills, стратегічного та критичного мислення, лідерських якостей за участю найкращих експертів Української Академії Лідерства у галузях:

  • лідерство у навчанні (liberal arts);
  • сучасні технології у навчанні (онлайн та офлайн);
  • діджиталізація у школі;
  • мислення та робота з інформацією;
  • ефективна комунікація для вчителя-лідера

Навчання у проєкті відбуватиметься три дні на місяць. Для участі в програмі слід заповнити анкету за посиланням: https://cutt.ly/KhYxp8T

Телефон для довідок: 067 367 88 97

Програма реалізується громадськими організаціями “Запоріжжя. Платформа Спільних Дій”, “Фонд розвитку Маріуполя”, “Криворізька фундація майбутнього” спільно з Українською академією лідерства за підтримки Групи Метінвест.

Читайте також: У Запоріжжі провели конкурс для аматорських театральних колективів


Комментарии читателей